Kondicionierius – putos su kolagenu Schwarzkopf Professional Bonacure Collagen Volume Boost 150ml

SKU | 404578742987 Kategorijos: , , , ,

7.35

Apimtis ir priežiūra – vieno žingsnio dėka su Schwarzkopf Professional BC Collagen Volume Boost 150ml kondicionieriumi – putomis. Šis kondicionierius praturtintas kolagenu, specialiai sukurtas plonų, prigludusių plaukų priežiūrai ir puoselėjimui. Šis lengvos tekstūros kondicionierius neapsunkina plaukų, neleidžia jiems veltis ir palengvina šukavimą. Kondicionierius praturtintas hidrolizuotu kolagenu ir pantenoliu, kurie veikdami tarpusavyje užtikrina intensyvų plaukų drėkinimą, net ir giliausiuose plaukų sluoksniuose, plaukai apsaugomi nuo dehidratacijos. Kolagenas labai svarbus plaukų būklei, nes šis baltymas prisideda išlaikant plaukų stiprumą, jų spindesį, augimą, jis apsaugo plaukų elastingumą, tad plaukai išlieka lankstūs, galiukai nustoja sausėti ir skilinėti. Sudėtyje esantis vitaminas B5, dar žinomas kaip pantenolis pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, atstato pažeistų plaukų struktūrą, išlygina paviršių, maitina ir stiprina šaknis. Schwarzkopf Professional BC Collagen Volume Boost priemonės drėgmės lygis yra pH4.0-5.0, todėl priemonė puikiai tinka visų tipų odai. Nepažeidžia ir nesausina plaukų, tinka ir dažytiems plaukams, neblukina plaukų spalvos.

Naudojimas. Paspausti 3-6 paspaudimų, reikiamą kiekį kondicionieriaus paskirstyti ant drėgnų, nusausintų šampūnu ištrinktų plaukų per visą ilgį ir galuose, palaikyti 2min. po to gerai išskalauti vandeniu. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Apimtis ir priežiūra – vieno žingsnio dėka su Schwarzkopf Professional BC Collagen Volume Boost 150ml kondicionieriumi – putomis. Šis kondicionierius praturtintas kolagenu, specialiai sukurtas plonų, prigludusių plaukų priežiūrai ir puoselėjimui. Šis lengvos tekstūros kondicionierius neapsunkina plaukų, neleidžia jiems veltis ir palengvina šukavimą. Kondicionierius praturtintas hidrolizuotu kolagenu ir pantenoliu, kurie veikdami tarpusavyje užtikrina intensyvų plaukų drėkinimą, net ir giliausiuose plaukų sluoksniuose, plaukai apsaugomi nuo dehidratacijos.

Turime