Sviestas plaukams su palmių aliejumi SERI Natural Line Palm Butter 250 ml

SKU | 520266312087

12.30

SERI Natural Line Palm Butter tai sviestas su palmių aliejumi, sausiems, šiurkštiems plaukams. Šis sviestas sukurtas aktyvios formulės pagrindu, kurį sudaro itin retas palmių aliejus ir vitaminas E. Šie ingredientai idealiai papildo vienas kitą, todėl plaukai jau nuo pirmo naudojimo yra intensyviai drėkinami, maitinami, giliai iš vidaus atkuriama jų struktūra. Labai vertinamas palmių aliejus yra išgaunamas iš palmių vaisių. Jame gausu vitamino A ir E, palmitino, oleino, linolo rūgščių, kurių dėka plaukai išlieka sveiki, kupini gyvybingumo, elastingumo ir nepriekaištingo blizgesio.

Turime

SERI Natural Line Palm Butter tai sviestas su palmių aliejumi, sausiems, šiurkštiems plaukams. Šis sviestas sukurtas aktyvios formulės pagrindu, kurį sudaro itin retas palmių aliejus ir vitaminas E. Šie ingredientai idealiai papildo vienas kitą, todėl plaukai jau nuo pirmo naudojimo yra intensyviai drėkinami, maitinami, giliai iš vidaus atkuriama jų struktūra. Labai vertinamas palmių aliejus yra išgaunamas iš palmių vaisių. Jame gausu vitamino A ir E, palmitino, oleino, linolo rūgščių, kurių dėka plaukai išlieka sveiki, kupini gyvybingumo, elastingumo ir nepriekaištingo blizgesio. Šios rūgštys maitina plaukus, palaiko reikalingą drėgmės lygį, skatina ląstelių regeneraciją, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei pavojingų UV saulės spindulių. Tai tikra gamtos dovana Jūsų plaukams. Provitaminas A, svarbaus ląstelių augimo, atsinaujinimo procesuose, kitų vitaminų stabdančių plauko senėjimo procesus, gerinančio plaukų būklę ir spalvą. Akivaizdžiai minkština plaukus, padeda atkurti ir saugoti lipidinį sluoksnį, atstato barjerinę funkciją, todėl padeda plaukams natūraliai augti storesniems ir stipresniems. O vitaminas E tai grožio ir jaunatviškumo vitaminas. Tai riebaluose tirpus komponentas su išskirtinėmis antioksidacinėmis savybėmis. Jis labai svarbus plaukams, kadangi gerina kraujotaką, aprūpina plauko svogūnėlius maistingomis medžiagomis, stimuliuoja jų augimą.  Jis gali sumažinti plaukų galiukų šakojimąsi ir suteikti plaukams daugiau apimties ir žvilgesio. Taip pat šis vitaminas veikia plaukus ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, palengvina iššukavimą. Tai priemonė kiekvienam mylinčiam savo plaukus ir vertinančiam natūralumą. Rekomenduojama naudoti tos pačios linijos šampūną – Seri Natural Line Palm Shampoo.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės paskirstyti delnuose ir tolygiai įtrinkite plaukų sviestą nuo šaknų iki galiukų, ant sausų, neplautų plaukų. Palikti 15-30 min., tada išplaukite plaukus su šampūnu.

Rekomenduojama naudoti tos pačios linijos šampūną, su palmių aliejumi-Seri Natural Line Palm Shampoo.

Svoris1 kg
Plaukų tipas