Ampulės techninėms procedūroms SERI Bioproten Rectructuring Lotion After Color Treatment 12vnt x 10 ml

15,60 €
Prekyboje
SKU
520266323012
Trumpas aprašymas
SERI Bioproten Restructuring Lotion After Color Treatment - atkuriamasis losjonas plaukams su medvilnės ekstraktu ir vitaminu F. Atkuriamasis losjonas atstato pažeistus ir nualintus plaukus po cheminių procedūrų, plaukų dažymo, neigiamo aplinkos poveikio.

SERI Bioproten Restructuring Lotion After Color Treatment - atkuriamasis losjonas plaukams su medvilnės ekstraktu ir vitaminu F.

Atkuriamasis losjonas atstato pažeistus ir nualintus plaukus po cheminių procedūrų, plaukų dažymo, neigiamo aplinkos poveikio (kenksmingi UV spinduliai, karštis, šaltis, vėjas, drėgmė, stresas). Losjono sudėtis turtinga medvilnės ekstraktu - turinčio baltymų, gliukozės ir vitamino B, kurie atkuria natūralią plaukų struktūrą, juos drėkina. Medvilnės ekstraktas padengia plauką ir veikia kaip natūrali apsauga, pagerindamas plaukų savybes: iššukavimą, minkštumą, lankstumą ir elastingumą, neleidžia išsausėti plaukų skaiduloms, todėl plaukai tampa apsaugoti nuo skilinėjimo.

SERI Bioproten Restructuring Lotion sudėtyje esantis vitaminas F – nepakeičiamosios riebalų rūgštys, plačiai naudojamas , sausos ar sudirgusios galvos odos maitinimui ir valymui. Jis dalyvauja riebalų ir deguonies apytakoje, gydo sudirgimus ir šerpetavimą, neleidžia susidaryti pleiskanoms, stabdo plaukų slinkimą, saugo plaukus ir odą nuo neigiamo kenksmingų medžiagų poveikio.

Atkuriamojo plaukų losjono SERI Bioproten Restructuring Lotion dėka plaukai taps švelnūs, žvilgantys, stiprūs ir sveiki.

Naudojimosi instrukcija: sumaišyti ampulės turinį su tokiu pačiu kiekiu vandens ir maišyti iki kreminės konsistencijos. Gautą masę tolygiai paskirstyti nuo šaknų iki galiukų, ant išplautų ir dar drėgnų plaukų, palikti 3 min. Veikti. Kruopščiai nuskalauti vandeniu.

Informacinis filmukas apie šias ampules: https://www.youtube.com/watch?v=kfCwdmJGnZM (nuo 2.50 min.).

Papildoma informacija
Prekinis ženklas farcom
Parašykite savo atsiliepimą
Ampulės techninėms procedūroms SERI Bioproten Rectructuring Lotion After Color Treatment 12vnt x 10 ml
Jūsų vertinimas