Apsauginis odos kremas nuo dažų ir kitų cheminių priemonių Schwarzkopf IGORA Expert Kit Skin Protection Cream 100 ml

8,50 €
Nėra sandėlyje
SKU
401290051024
Trumpas aprašymas
Schwarzkopf IGORA Expert Kit Skin Protection Cream 100 ml tai apsauginis odos kremas, skirtas profesionaliam naudojimui, kaip apsauginė priemonė plaukų dažymui ar cheminio šukavimo metu. Aliejaus ir vandens pagrindo emulsija lengvai nuvaloma nuo odos, jos neriebalina, lengvai įsigeria. Neleidžia dažams ir cheminiams preparatams įsigerti į odą ir suteikia ilgalaikę odos apsaugą.

Schwarzkopf IGORA Expert Kit Skin Protection Cream 100 ml tai apsauginis odos kremas, skirtas profesionaliam naudojimui, kaip apsauginė priemonė plaukų dažymui ar cheminio šukavimo metu.  Aliejaus ir vandens pagrindo emulsija lengvai nuvaloma nuo odos, jos neriebalina, lengvai įsigeria. Neleidžia dažams ir cheminiams preparatams įsigerti į odą ir suteikia ilgalaikę odos apsaugą. Kremas praturtintas vitaminu E, ilgam apsaugo odą ir veikia kaip antioksidantas. Pamaitina ląsteles, taip pat yra natūralus UV spindulių filtras ir neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Sudėtyje esantis bičių vaškas pasižymi raminančiomis savybėmis. Antioksidantai, esantys vaško sudėtyje, apsaugo odą nuo pažeidimų ir pakenkimų, atsirandančių dėl kasdienio formavimo ir aplinkos veiksnių poveikio. Šis kremas pasižymi raminančiomis, maitinančiomis ir odą minkštinančiomis savybėmis.

Naudojimas: Tepkite kremu odą, kai norite ją apsaugoti nuo dėmių plaukų dažymo metu arba nuo cheminių preparato poveikio (kaktą, ausis, kaklą). Nuvalykite servetėle arba vatos lapeliu. Jeigu šį gaminį naudosite kiekvieną dieną, jis puikiai apsaugos Jūsų rankas nuo neigiamo cheminių medžiagų poveikio.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Schwarzkopf
Parašykite savo atsiliepimą
Apsauginis odos kremas nuo dažų ir kitų cheminių priemonių Schwarzkopf IGORA Expert Kit Skin Protection Cream 100 ml
Jūsų vertinimas