Apsauginis puškiklis šviesiems plaukams Loreal Serie Expert Blondifier Blonde Bestie 150ml

16,80 €
Prekyboje
SKU
347463662899
Trumpas aprašymas

Loreal Serie Expert Blondifier Blonde Bestie 150ml apsauginis purškiklis puikiai maitina ir drėkina šviesiai dažytus, šviesintus ar sruogelėmis dažytus plaukus. Profesionali formulė praturtinta Acai uogų ekstraktu kuriame yra polifenolių ir gausu antioksidantų. Todėl jos ypač vertinamos dėl plaukų spalvą padedančių išsaugoti savybių. Puikiai maitina ir atkuria pažeistus plaukus, suteikdamas maksimalaus blizgesio. Ši plaukų priežiūros priemonė papildyta šiltus atspalvius neutralizuojančiais pigmentais, kurie suteikia švarų, sidabrinį žvilgesį ir užtikrina ilgalaikį atspalvį, paryškina šviesių plaukų grožį.

Loreal Serie Expert Blondifier Blonde Bestie 150ml apsauginis purškiklis puikiai maitina ir drėkina šviesiai dažytus, šviesintus ar sruogelėmis dažytus plaukus. Profesionali formulė praturtinta Acai uogų ekstraktu kuriame yra polifenolių ir gausu antioksidantų. Todėl jos ypač vertinamos dėl plaukų spalvą padedančių išsaugoti savybių. Puikiai maitina ir atkuria pažeistus plaukus, suteikdamas maksimalaus blizgesio. Ši plaukų priežiūros priemonė papildyta šiltus atspalvius neutralizuojančiais pigmentais, kurie suteikia švarų, sidabrinį žvilgesį ir užtikrina ilgalaikį atspalvį, paryškina šviesių plaukų grožį. Loreal Serie Expert Blondifier Blonde Bestie 150ml  apsauginis ir žvilgesio suteikiantis purškiklis šviesiems plaukams suformuoja besvorę apsaugą ir saugo plaukus nuo kenksmingų UV spindulių  daromos žalos, išsausėjimo ir spalvos išblukimo. Plaukai atkuriami ir pamaitinami per gana trumpą laiką ir įgauna maksimalaus blizgesio bei švelnumo. Geriausiam rezultatui pasiekti, rekomenduojama naudoti visą Loreal Serie Expert Blondifier seriją šviesiems plaukams.

Naudojimas. Gerai sukratykite flakoną ir purkškite 20–30 cm atstumu ant sausų plaukų. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Apsauginis puškiklis šviesiems plaukams Loreal Serie Expert Blondifier Blonde Bestie 150ml
Jūsų vertinimas