Dažytų plaukų kondicionierius Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner 200ml

13,70 €
Prekyboje
SKU
402160906100
Trumpas aprašymas

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner 200ml tai ypatingas dažytų plaukų kondicionierius, kurio dėka sodri plaukų spalva išliks kur kas ilgiau. Šis kondicionierius ne tik padeda išlaikyti plaukų spalvą, bet ir juos saugo bei giliai maitina, todėl plaukai išlieka itin sveiki ir spindintys.

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner 200ml tai ypatingas dažytų plaukų kondicionierius, kurio dėka sodri plaukų spalva išliks kur kas ilgiau. Šis kondicionierius ne tik padeda išlaikyti plaukų spalvą, bet ir juos saugo bei giliai maitina, todėl plaukai išlieka itin sveiki ir spindintys. Šis profesionalus dažytus plaukus puoselėjantis kondicionierius yra sukurtas naudojant specialų MicroPROtec kompleksą, kuris efektyviai šalina pleiskanas jau po pirmo plovimo ir apsaugo nuo naujų susidarymo. Pamaitinti plaukai ir išvalyta galvos oda padeda lengviau sukurti purių plaukų efektą, suteikia jiems švelnumo. O naujoji Luminescine technologija pasirūpins, kad Jūsų dažyti plaukai įgautų nepakartojamo žvilgesio ir visapusę apsaugą. Stipriai atstatanti formulė, praturtinta pantenoliu ir glicerinu suteikia gilų maitinimą ir spalvos palaikymą natūraliai šviesiems, pilnai ar sruogelėmis dažytiems plaukams. Pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, atstato pažeistų plaukų struktūrą, išlygina paviršių, maitina ir stiprina šaknis. O glicerinas gerai sugeria drėgmę ir padengia plaukus lengva švelnia plėvele, tuo pačiu minkština ir drėkina plaukus. Šis kondicionierius praturtintas paprastųjų granatmedžių ekstraktu. Šis ekstraktas yra natūraliai papildytas taninais, kurie fiksuoja plaukų spalvą, todėl ji ilgiau išlieka nepakitusi, paryškina, atgaivina ir apsaugo plaukus bei plaukų galiukus po dažymo procedūros. Šis švelniai puoselėjančiais ekstraktais praturtintas kondicionierius suteiks žvilgesio ir gyvybingumo  dažytiems plaukams, palengvins jų iššukavimą. Džiaukitės stipriais, sveikais, spindinčiais plaukais su Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionieriumi.

Naudojimas. Kruopščiai paskirstykite kondicionierių ant švarių, šampūnu išplautų plaukų. Įmasažuokite priemonę į visus plaukus nuo šaknų iki galiukų, po to kruopščiai juos išskalaukite.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Goldwell
Parašykite savo atsiliepimą
Dažytų plaukų kondicionierius Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner 200ml
Jūsų vertinimas