Drėkinantis aliejus plaukams Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil 15ml

3,30 €
Prekyboje
SKU
633911741672
Trumpas aprašymas

Drėkinantis aliejus plaukams Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil 15 ml tai tikra prabanga Jūsų plaukams. Šis išskirtinis aliejus puiki atstatomoji ir drėkinamoji plaukų priežiūros priemonė. Aliejaus sudėtis praturtinta vitaminais C ir A bei kaliu. Vitaminas A labai svarbus plaukų augimo procese, stiprina plaukų šaknis. Tai antioksidantas, skatinantis ląstelių atsinaujinimą ir atstatantis plauko mikro įtrūkimus. Vitaminas C yra naudingas antioksidantas, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio. Jis reikalingas kolageno gamybai, kuri  užima svarbų vaidmenį plaukų struktūroje bei padeda įsisavinti plaukų augimui reikalingus mineralus.

Drėkinantis aliejus plaukams Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil 15 ml tai tikra prabanga Jūsų plaukams. Šis išskirtinis aliejus puiki atstatomoji ir drėkinamoji plaukų priežiūros priemonė. Aliejaus sudėtis praturtinta vitaminais C ir A bei kaliu. Vitaminas A labai svarbus plaukų augimo procese, stiprina plaukų šaknis. Tai antioksidantas, skatinantis ląstelių atsinaujinimą ir atstatantis plauko mikro įtrūkimus. Vitaminas C yra naudingas antioksidantas, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio. Jis reikalingas kolageno gamybai, kuri  užima svarbų vaidmenį plaukų struktūroje bei padeda įsisavinti plaukų augimui reikalingus mineralus. Pasiflorų aliejus tai puiki plaukus minkštinanti priemonė, kurioje yra net kelių grupių veikliosios medžiagos. Šis ypatingas aliejus lėtina plaukų senėjimo procesus. Tai puiki plaukų atstatomoji, drėkinamoji plaukų priemonė. Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil aliejaus dėl didelės nesočiųjų riebalų rūgščių koncentracijos gerina odos kraujotaką, puikiai regeneruoja plaukus. Naudojant šį aliejų plaukai tampa švelnūs it šilkas, taip pat įgauna natūralią apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio, o ypač sausi ir pažeisti plaukai atgauna nepaprastą žvilgesį ir tampa daug lengviau sukontroliuojami.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės uždėti ant drėgnų ar sausų plaukų, formuoti plaukus kaip įprasta. Atsargumo įspėjimai. Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas biosilk
Parašykite savo atsiliepimą
Drėkinantis aliejus plaukams Biosilk Hydrating Therapy Maracuja Oil 15ml
Jūsų vertinimas
Rekomenduojama