Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L'oreal Dual Stylers Sleek&Swing 150 ml

Special Price 9,60 € Regular Price 12,00 €
Nėra sandėlyje
SKU
347463064841
Trumpas aprašymas
Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L'oreal Dual Stylers Sleek&Swing – tai naujovė plaukų formavimo pasaulyje! Ši nepamainoma priemonė skirta visoms norinčioms purių, natūraliai krentančių tiesių ar garbanotų plaukų, kurie nesišiaušia.

Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L'oreal Dual Stylers Sleek&Swing – tai naujovė plaukų formavimo pasaulyje! Ši nepamainoma priemonė skirta visoms norinčioms purių, natūraliai krentančių tiesių ar garbanotų plaukų, kurie nesišiaušia. Ši priemonė turi dvejopą poveikį. Sudėtyje esantis elastinis kremas suminkština plaukus, pridėdamas nepaprasto žvilgesio. Tuo tarpu Intra – Cylane gelis sukuria 3D tinklą su silikono struktūra, patenkantį giliai į plaukus ir ilgam pagerinantį jų būklę. Tuo pačiu mažina plaukų bangavimą, atskirdamas natūraliai krentančias garbanas ir suteikia ilgalaikę kontrolę, norinčioms tiesių plaukų. Šios ypatingos formulės dėka  plauko pluoštas tampa lygesnis, dėl to plaukai tampa glotnūs ir blizgantys, bet nepraranda apimties net iki 72 valandų. Naudokite ir džiaukitės elegantiškais ir paklusniais plaukais, kurie gražiai žvilga ir nekelia jums papildomų rūpesčių.

Naudojimas: L'oreal Professionnel Dual Stylers Sleek and Swing kremą-gelį tolygiai paskirstykite ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Džiovinkite plaukų džiovintuvu, nukreipę jo galą žemyn, kad plauko žvynelis užsidarytų ir išvengtumėte pasišiaušusių plaukų efekto. Norint suformuoti natūraliai atrodančias garbanas, nedidelį kiekį šios priemonės paskirstykite ant atskirų plaukų sruogų ir leiskite natūraliai išdžiūti. Ši priemonė turi dvigubą aplikatorių, tai užtikrins, kad išspausite norimą ir tinkamą kiekį kremo – gelio.

 

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L'oreal Dual Stylers Sleek&Swing 150 ml
Jūsų vertinimas