Dvigubos tekstūros plaukų formavimo gelis+kremas L'oreal Dual Stylers Tecni Art Liss&Pump-up 150ml

Special Price 9,60 € Regular Price 12,00 €
Nėra sandėlyje
SKU
347463064845
Trumpas aprašymas
Kiekvieną dieną galvojate, kaip sutvarkyti savo nepaklusnius plaukus, suteikti jiems daugiau apimties ir šilkinio švelnumo? Išbandykite dvigubos tekstūros plaukų formavimo gelį - kremą L'oreal Dual Stylers Tecni Art Liss&Pump-up. Ši nuostabi priemonė padeda lengviau susitvarkyti su kasdieniniais rūpesčiais – palengvina iššukavimą, sulygina plauko paviršių, apsaugo plaukus nuo karščio, neigiamo aplinkos poveikio ir neleidžia prarasti drėgmės.

Kiekvieną dieną galvojate, kaip sutvarkyti savo nepaklusnius plaukus, suteikti jiems daugiau apimties ir šilkinio švelnumo? Išbandykite dvigubos tekstūros plaukų formavimo gelį - kremą L'oreal Dual Stylers Tecni Art Liss&Pump-up. Ši nuostabi priemonė padeda lengviau susitvarkyti su kasdieniniais rūpesčiais – palengvina iššukavimą, sulygina plauko paviršių, apsaugo plaukus nuo karščio, neigiamo aplinkos poveikio ir neleidžia prarasti drėgmės. Dėl to plaukai tampa švelnūs, paklusnūs, nebūna išsipešioję. Taip pat ši priemonė suteikia maksimalaus purumo. Sudėtyje esantis ricinų aliejus pasižymi kaip natūrali augimą skatinanti priemonė, jis stiprina ir stimuliuoja plaukus. Kremas – gelis „L'oreal Dual Stylers Tecni Art Liss&Pump-up“ nėra stiprios fiksacijos, todėl galima nesibaiminti, kad  jis sulipins plaukus. Tai priemonė kuri puikiai tinka, turinčioms plonus plaukus, bet norinčioms didesnės apimties ar vėjavaikiškų garbanų. Naudojant šią priemonę, be didesnių pastangų galėsite mėgautis tvarkinga šukuosena kiekvieną dieną.

Naudojimas: švarius, išplautus plaukus nusausinti rankšluosčiu. Vienodu santykiu išspausti priemonės į delną, gerai sumaišyti ir tolygiai išskirstyti ant plaukų. Plaukus džiovinti ir juos formuoti šepečiu nuo šaknų.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Dvigubos tekstūros plaukų formavimo gelis+kremas L'oreal Dual Stylers Tecni Art Liss&Pump-up 150ml
Jūsų vertinimas