Fiksažas SERI Salon Fixage 100 ml

SKU | 998000000035

1.20

SERI Salon Fixage – tai naujos kartos profesionaliom cheminiam plaukų šukavimui skirta priemonė. Ši profesionali priemonė dar kitaip vadinamas neutralizatorius yra būtina priemonė cheminio garbanojimo metu. Tai priemonė, kuri efektyviai neutralizuoja cheminio sušukavimo rezultatus, užvirtina suformuotas garbanas, neutralizuoja cheminių medžiagų žalą, todėl plaukai natūraliai ir sveikai spindi. Fiksažas unikali plaukų formavimo ir modeliavimo priemonė pagrįsta plaukus tausojančiais ingredientais, atstatančiu plauko struktūrą ir saugančiu pažeistas plaukų dalis poveikiu.

Turime

SERI Salon Fixage – tai naujos kartos profesionaliom cheminiam plaukų šukavimui skirta priemonė. Ši profesionali priemonė dar kitaip vadinamas neutralizatorius yra būtina priemonė cheminio garbanojimo metu. Tai priemonė, kuri efektyviai neutralizuoja cheminio sušukavimo rezultatus, užvirtina suformuotas garbanas, neutralizuoja cheminių medžiagų žalą, todėl plaukai natūraliai ir sveikai spindi. Fiksažas unikali plaukų formavimo ir modeliavimo priemonė pagrįsta plaukus tausojančiais ingredientais, atstatančiu plauko struktūrą ir saugančiu pažeistas plaukų dalis poveikiu. Priemonės minkština plaukus, todėl jie tampa lankstesni, paklusnesni, nesielektrina ir neskilinėja. SERI Salon Fixage sudėtyje esantys maitinantys ingredientai padengia plaukus apsauginiu sluoksniu suteikdamas jiems lankstumo, neleisdamas prarasti drėgmės ir išsausėti. Šio fiksažo sudėtyje esanti putojimo sistema, vandenilio peroksidas ir rūgštys garantuoja reikalingą plaukų keratino sutvirtinimą ilgalaikio sugarbanojimo procedūros pabaigoje ir tuo pačiu pasirūpina elastingomis bei patvariomis garbanomis. SERI Salon Fixage universalus ilgalaikio plaukų sugarbanojimo preparatas pasirūpins natūraliomis, gražiomis bangomis ir ilgalaikėmis, elastingomis garbanomis. Ši priemonė užtikrins ilgalaikį plaukų formos pakeitimą ir priežiūrą procedūros metu.

Naudojimosi instrukcija: priemonę supilti į plastmasinį indą. Rekomenduojama fiksuojančią priemonę kempinėlės pagalba suplakti, kad pradėtų putoti. Naudojant kempinę užtepkite SERI Salon Fixage fiksuojančią priemonę ant susuktų plaukų ir palikite 7 min. Nuimkite suktukus, užtepkite fiksuojančią priemonę ir palikite dar 7 min. Nuskalaukite dideliu kiekiu vandens. Nereikia maišyti su kitais produktais. Prieš naudodami fiksuojančią priemonę įsitikinkite, kad visiškai nuplovėte SERI Cold Permanent priemonę. Būtina vadovautis naudojimo instrukcija.