Intensyvi, purškiama nenuplaunama plaukų kaukė Farcom HD Intense Hair Treatment Leave-in Spray Mask 150ml

Kodas: 520266312122

13.70

Farcom HD Intense Hair Treatment Leave-in Spray Mask intensyvaus poveikio nenuplaunama kaukė plaukams. Nenuskalaujama lengvos tekstūros kaukė giliai įsiskverbia į plaukus, intensyviai drėkina ir pasižymi stipriu apsauginiu poveikiu nuo plaukus išdžiovinančių procedūrų. Sudėtyje yra spalvą sauganti technologija, kuri mikrodalelių pagalba giliai įsiskverbia į plaukus ir apsaugo spalvą nuo išblukimo, puoselėja ir suteikia papildomo spindesio.

Ši kaukė gali būti naudojama kaip veiksminga apsauginė priemonė nuo karščio, nes padeda apsaugoti plaukus nuo drėgmės praradimo, išsaugoti jų glotnumą, neleidžia plaukams garbanotis ir veltis. Taip pat palengvina tiesinimą ir sumažina statiškumą. Turtinga produkto sudėtis suteikia šilkinio švelnumo ir glotnumo, palengvina plaukų modeliavimą ir prevenciškai saugo plaukų galiukus nuo skilinėjimo. Priemonės sudėtyje yra UVA ir UVB filtrų, kurie apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir spalvos blukimo saulės vonių metu.

Kaukė praturtinta vitaminu E ir drėkinamosiomis medžiagomis, saugančiomis plaukus ir galvos odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Ši kaukė padeda atstatyti plaukų baltyminę pusiausvyrą ir atkurti itin pažeistus išsausėjusius, cheminių procedūrų, bei karštų modeliavimo įrankių nualintus plaukus. Kaukė visiškai nejuntama ant plaukų, plaukai nėra apsunkinami, taip pat jų nesulipina ir neriebina. Po šios priemonės plaukai švelnesni, labiau spindi, atrodo tiesesni bei juos liečiant juntamas slidesnis plauko paviršius.

Naudojant šią priemonę, plaukai tampa tvirti, gyvybingi, sveikesni, šilkiniai, bei lengvai valdomi ir minkšti. Devynios unikalios savybės yra suburtos į vieną produktą, kuris suteiks jūsų plaukams viską ko jiems reikia. Tinka naudoti, prieš ir po plaukiojimo jūroje ar baseino vandens.

Naudojimas. Purškiamą plaukų kaukę galite naudoti keliais būdais:
1. Naudojimas ant drėgnų plaukų: užpurkškite ant drėgnų plaukų ir leiskite išdžiūti natūraliai arba džiovinkite džiovintuvu. Nenuskalauti.
2. Naudojimas ant sausų plaukų: papurkškite nedidelį kiekį ant delno ir įmasažuokite į sausus plaukus, nuo vidurio iki galiukų. Nenuskalauti.

Pirkite šį produktą ir gaukite 52 Kurybos Eurus (-ų).

Intensyvaus poveikio nenuplaunama kaukė plaukams. Nenuskalaujama lengvos tekstūros kaukė giliai įsiskverbia į plaukus, intensyviai drėkina ir pasižymi stipriu apsauginiu poveikiu nuo plaukus išdžiovinančių procedūrų. Sudėtyje yra spalvą sauganti technologija, kuri mikrodalelių pagalba giliai įsiskverbia į plaukus ir apsaugo spalvą nuo išblukimo, puoselėja ir suteikia papildomo spindesio.

Turime