Plaukų kaukė Farcom HD Nutri Balance Hair Mask 250ml

SKU | 520266312157 Kategorijos: , , , ,

7.50

Farcom HD Nutri Balance Hair Mask plaukų kaukė. Amino rūgštys giliai įsiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralią plauko struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Bio sacharidai kovoja su senėjimo požymiais, kurie atsiranda dėl  nepageidaujamo aplinkos poveikio ir drėgmės trūkumo. Bio sacharidai drėkina plaukus, skatina kolageno ir elastino gamybą, todėl plaukų paviršius tampa lygus ir glotnus. Farcom HD Nutri Balance kaukė giliai maitina, rekonstruoja ir regeneruoja plaukus tiek iš vidaus, tiek iš išorės, plaukai užpildomi reikiamu drėgmės kiekiu, todėl jau po pirmo naudojimo ši kaukė sugrąžina plaukams sveiką spindesį ir gyvybingumą. Padovanokite savo plaukams švytintį grožį ir sveiką išvaizdą su Farcom HD Nutri Balance kauke. Geriausias rezultatui pasiekti, rekomenduojama naudoti kartu Farcom HD Nutri Balance šampūnu ir  Farcom HD Nutri Balance kondicionieriumi.

Naudojimas. Įmasažuokite į drėgnus plaukus, palikite 3-5 min. ir kruopščiai išskalaukite. Jei patektų į akis, nedelsdami nuplaukite.

Farcom HD Nutri Balance Hair Mask plaukų kaukė. Amino rūgštys giliai įsiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralią plauko struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Bio sacharidai kovoja su senėjimo požymiais, kurie atsiranda dėl  nepageidaujamo aplinkos poveikio ir drėgmės trūkumo.

Turime