Valomasis gelis veidui ir akims Farcom Professional Pomegranate Cleansing Gel 150 ml

SKU | 520266317355

6.90

Farcom Professional Pomegranate Cleansing Gel valomasis gelis veidui ir akims, praturtintas organinių granatų sėklų aliejais, biosacharidais ir natūraliais botaniniais bei citrusinių vaisių ekstraktais. Priemonė gaivina ir tonizuoja odą bei efektyviai pašalina makiažą ir nešvarumus.

Turime

Farcom Professional Pomegranate Cleansing Gel lengvos tekstūros valomoji želė skirta veido ir akių makiažui pašalinti, švelniai atgaivinti bei tonizuoti odą. Nesausina odos, pašalina makiažą ir odos nešvarumus, jos nedirginant. Želė praturtinta organinių granatų sėklų aliejais ir Aloe Vera natūraliais citrusinių vaisių ekstraktais. Tai išskirtinai odai vertingas derinys, kurio dėka oda atsinaujina, tampa švelnesnė ir įgauna spindesio. Šis išskirtinis derinys susideda iš antioksidantų, raminančių ir drėkinančių savybių. Granatų aliejus yra praturtintas būtiniausiomis rūgštimis, biosacharidais, kurie pasižymi drėkinančiomis savybėmis. Pašalina net vandeniui atsparų makiažą.

Naudojimas. Tepkite ant sudrėkintos veido odos, švelniai masažuokite 2-3 min. kol susidarys lengvos konsistencijos putos, tada nuplaukite dideliu kiekiu drungno vandens.

Odos tipas

Visų tipų odai