Garbanas išryškinančios putos L'oreal Professionnel Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200 ml

Special Price 12,60 € Regular Price 18,00 €
Prekyboje
SKU
347463061430
Trumpas aprašymas

L'oreal Professionnel Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200 ml garbanas išryškinančios maitinamosios putos idealiai sutvirtina garbanas, suteikia joms nepriekaištingą išvaizdą ir spindesį. Lengva, neapsunkinanti formulė ir kreminė putų tekstūra leidžia kurti norimos formos garbanas ir suteikia natūralų įspūdį. Šių putų sudėtyje esantys minkštinamieji polimerai suteikia plaukams lengvesnį formavimą, minkštumą, plaukai mažiau šiaušiasi ir tampa švelnesni. Šių specialių polimerų dėka išryškinsite kiekvieną sruogą, todėl garbanos atrodys itin patraukliai ir natūraliai. 

L'oreal Professionnel Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200 ml garbanas išryškinančios maitinamosios putos idealiai sutvirtina garbanas, suteikia joms nepriekaištingą išvaizdą ir spindesį. Lengva, neapsunkinanti formulė ir kreminė putų tekstūra leidžia kurti norimos formos garbanas ir suteikia natūralų įspūdį. Šių putų sudėtyje esantys minkštinamieji polimerai suteikia plaukams lengvesnį formavimą, minkštumą, plaukai mažiau šiaušiasi ir tampa švelnesni. Šių specialių polimerų dėka išryškinsite kiekvieną sruogą, todėl garbanos atrodys itin patraukliai ir natūraliai. Speciali elastinė technologija suteikia plaukams norimą elastingumą, natūralią tekstūrą ir neleidžia jiems veltis. Naujoviška technologija suteikia garbanoms lengvumo, apimties ir leidžia formuoti elegantiškas, išraiškingų kontūrų garbanas, kurios išlieka patvarios visą dieną. Šio kremo pagalba puikiai susitvarkysite vidutinio tankumo ir net labai tankius plaukus. Atraskite Holivudo plaukų stilistų paslaptį su Tecni Art Hollywood Waves plaukų formavimo priemonėmis ir kurkite įspūdingas garbanas, kurios išliks nepakitusios, o plaukai bus elastingi, purūs ir gyvybingi.

Naudojimas. Prieš naudojant gerai suplakite, putas purkšite iš apversto flakono, tolygiai sutepkite drėgnus plaukus ir formuokite garbanas. Plaukus džiovinkite džiovintuvu arba palikite išdžiūti natūraliai.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Garbanas išryškinančios putos L'oreal Professionnel Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200 ml
Jūsų vertinimas