Garbanas išryškinančios putos Wella Eimi Boost Bounce (2) 300 ml

13,80 €
Prekyboje
SKU
408450058550
Trumpas aprašymas

Garbanas išryškinančios putos Wella Eimi Boost Bounce (2) 300 ml, tai nuostabi priemonė visoms dievinančioms purias ir lengvai krentančias garbanas. Šių putų dėka išryškinsite garbanų grožį, suteiksite joms spindesio ir sumažinsite pasišiaušimą. Šių putų sudėtis papildyta  ricinos aliejumi, kuris pagerina galvos odos kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Antioksidantai esantys ricinos aliejuje sustiprina plaukus, padeda apsaugoti džiovinamus plaukus nuo išsausėjo. Tuo tarpu pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, didina lankstumą ir elastingumą, taip pat pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, maitina ir stiprina šaknis.

Garbanas išryškinančios putos Wella Eimi Boost Bounce (2) 300 ml, tai nuostabi priemonė visoms dievinančioms purias ir lengvai krentančias garbanas. Šių putų dėka išryškinsite garbanų grožį, suteiksite joms spindesio ir sumažinsite pasišiaušimą. Šių putų sudėtis papildyta  ricinos aliejumi, kuris pagerina galvos odos kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Antioksidantai esantys ricinos aliejuje sustiprina plaukus, padeda apsaugoti džiovinamus plaukus nuo išsausėjo. Tuo tarpu pantenolis prasiskverbia į plaukus ir apgaubia elastinga plėvele iš vidaus ir išorės, didina lankstumą ir elastingumą, taip pat pasižymi stipriu jauninančiu poveikiu, maitina ir stiprina šaknis. O Chitozanas, tai biologiškai aktyvus superdrėkiklis, savo savybėmis galintis pakeisti hialurono rūgštį. Jis suteikia ypatingą blizgesį, apsaugo, atkuria, palengvina formavimą ir  intensyviai papildo kiekvieną sruogą dideliu kiekiu drėgmės, taip suteikdamas natūraliai žvilgančių plaukų efektą. Wella EIMI Boost Bounce garbanas išryškinančios putos  yra stiprios fiksacijos plaukų formavimo priemonė, kuri šimtu procentų išpildys Jūsų lūkesčius ir suteiks stiprią ir greitą garbanų fiksacija bei natūralų lankstumą. Nuo šiol lengvai ir greitai išryškinkite garbanas suteikdami joms spindesio ir sumažindami šiaušimąsi su Wella EIMI Boost Bounce!

Naudojimas: pakratykite, purkškite padidinkite apimtį. Tolygiai purkškite ant drėgnų plaukų. Leiskite jiems natūraliai išdžiūti arba džiovinkite naudodami sklaidomąjį antgalį.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas wella
Parašykite savo atsiliepimą
Garbanas išryškinančios putos Wella Eimi Boost Bounce (2) 300 ml
Jūsų vertinimas