Garbanas paryškinantis kremas Keune Style Curl Cream 200ml

21,00 €
Prekyboje
SKU
871928104009
Trumpas aprašymas

Keune Style Curl Cream 200ml tai priemonė, kurią tikrai įsimylės visos garbanotų plaukų savininkės. Šis garbanas išryškinantis kremas idealiai tinka banguotiems ir garbanotiems plaukams. Akimirksniu suteikia jiems gyvybingumo, o garbanas padaro žaismingas ir lengvai krentančias. Sudėtyje esantys ingredientai, sukuria stiprią apsaugą nuo karščio daromos žalos. Apsaugo plaukus net iki 230°C karščio. Priešingai nei dauguma kremų garbanotiems plaukams, šis kremas neapsunkina plaukų, jų nesulipina ir neleidžia šiauštis. Garbanos iš karto įgauna struktūros, tačiau  išlieka natūralios, spindinčios ir lengvos.

Keune Style Curl Cream 200ml tai priemonė, kurią tikrai įsimylės visos garbanotų plaukų savininkės. Šis garbanas išryškinantis kremas idealiai tinka banguotiems ir garbanotiems plaukams. Akimirksniu suteikia jiems gyvybingumo, o garbanas padaro žaismingas ir lengvai krentančias. Sudėtyje esantys ingredientai, sukuria stiprią apsaugą nuo karščio daromos žalos. Apsaugo plaukus net iki 230°C karščio. Priešingai nei dauguma kremų garbanotiems plaukams, šis kremas neapsunkina plaukų, jų nesulipina ir neleidžia šiauštis. Garbanos iš karto įgauna struktūros, tačiau  išlieka natūralios, spindinčios ir lengvos. Keune Style Curl Cream  kremas papildytas UV filtru, todėl puikiai apsaugo plaukus nuo kenksmingų saulės spindulių, kurie blukina ir slopina plaukų spalvą. Keune Style Curl Cream  kremas natūraliai banguotiems ir garbanotiems plaukams suteikia lengvą vilnijimo efektą ir suglotnina besišiaušusius plaukus. Lengvai fiksuoja garbanas - 2/10 faktorius. Blizgesio faktorius - 5/10.

Naudojimas. Išspauskite priemonės ant švarių ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Iššukuokite, kad tolygiai paskirstytumėte. Užbaikite šukuoseną, išdžiovindami džiovintuvu. Jei reikia, galite pasinaudoti garbanojimo žnyplėmis. Paspauskite plaukus rankomis ir atleiskite.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas keune
Parašykite savo atsiliepimą
Garbanas paryškinantis kremas Keune Style Curl Cream 200ml
Jūsų vertinimas