Geltonus atspalvius neutralizuojanti priemonė Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml

18,00 €
Prekyboje
SKU
347463662905
Trumpas aprašymas

Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml priemonė efektyviai neutralizuoja geltonus, vario ir oranžinio atspalvio tonus šilto atspalvio šviesintiems plaukams, idealiausiai tinka 6-7 tono plaukams. Koncentruota mėlyno pigmento sudėtis, greitai ir efektyviai pašalina nepageidaujamą geltoną, vario ir oranžinį atspalvį plaukuose.

Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml priemonė efektyviai neutralizuoja geltonus, vario ir oranžinio atspalvio tonus šilto atspalvio šviesintiems plaukams, idealiausiai tinka 6-7 tono plaukams. Koncentruota mėlyno pigmento sudėtis, greitai ir efektyviai pašalina nepageidaujamą geltoną, vario ir oranžinį atspalvį plaukuose.

Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Naudojimas. Įspauskite 4 paspaudimus Loreal Sun-Kissed Perfector priemonės į Loreal Blondifier kaukę, gerai išmaišykite, tada uždėkite kaukę ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, palaikykite 3-5min.po to gerai išskalaukite vandeniu.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Geltonus atspalvius neutralizuojanti priemonė Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml
Jūsų vertinimas