Geltonus atspalvius neutralizuojanti priemonė Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml

18,00 €
Prekyboje
SKU
347463662905
Trumpas aprašymas

Loreal sukūrė naujovišką priemonę, kurios dėka ilgam ir greitai neutralizuosite nepageidaujamus geltonus ir šiltus atspalvius. Neutralizuojanti priemonė šalto atspalvio plaukams Loreal Serie Cool Blonde Perfector 150ml greitai ir veiksmingai pašalina geltonus tonus, varinius ir šiltus tonus šviesiantiems plaukams, nes yra papildyta inovatyviais dažančiais, koncentruotais violetiniais pigmentais. Plaukai įgauna šaltą atspalvį ir pavydėtiną spindesį, priemonė pagyvina ir atnaujina tyrą, šviesią plaukų spalvą.

Loreal sukūrė naujovišką priemonę, kurios dėka ilgam ir greitai neutralizuosite nepageidaujamus geltonus ir šiltus atspalvius. Neutralizuojanti priemonė šalto atspalvio plaukams Loreal Serie Cool Blonde Perfector 150ml greitai ir veiksmingai pašalina geltonus tonus, varinius ir šiltus tonus šviesiantiems plaukams, nes yra papildyta inovatyviais dažančiais, koncentruotais violetiniais pigmentais. Plaukai įgauna šaltą atspalvį ir pavydėtiną spindesį, priemonė pagyvina ir atnaujina tyrą, šviesią plaukų spalvą. Loreal Serie Cool Blonde Perfector priemonė akimirksniu atgaivina ir puoselėja natūraliai šviesius, šviesintus ir sruogelėmis dažytus plaukus. Ši priemonė plaukus paverčia daug gyvybingesniais, suteikia jiems žvilgesio, neleidžia lūžinėti, daro juos minkštus ir šilkinius. Loreal Serie Cool Blonde Perfector 150ml priemonė idealiausiai tinka 8-10 tono plaukams.  Džiaukitės nepriekaištingai atrodančiais plaukais, kurie bus pilni gyvybės.

Naudojimas. Įspauskite 4 paspaudimus Loreal Cool Blonde Perfector priemonės į Loreal Blondifier kaukę, gerai išmaišykite, tada užtepkite kaukę ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, palaikykite 3-5min.po to gerai išskalaukite vandeniu. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Geltonus atspalvius neutralizuojanti priemonė Loreal Sun-Kissed Blonde Perfector 150ml
Jūsų vertinimas