Antibakterinis rankų gelis INelia Antibacterial Hand Gel 30ml

SKU | 590281517969

1.25

INelia Antibacterial Hand Gel 30ml antibakterinis gelis, skirtas higieninei rankų dezinfekcijai, veikia nenaudojant vandens. EFEKTYVI FORMULĖ – 70% alkoholio, todėl pašalina iki 99,9 % teršalų! Produkto formulė praturtinta alaviju, pasižyminčiu antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis.

Turime

INelia Antibacterial Hand Gel 30ml antibakterinis gelis, skirtas higieninei rankų dezinfekcijai, veikia nenaudojant vandens. EFEKTYVI FORMULĖ – 70% alkoholio, todėl pašalina iki 99,9 % teršalų! Produkto formulė praturtinta alaviju, pasižyminčiu antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Alavijas pasižymi geromis uždegimą mažinančiomis savybėmis, puikiai drėkina odą, skatina kraujotaką, padeda odai atsinaujinti. Šis ingredientas skatina geresnį deguonies pasisavinimą per odą, sustiprina odos audinius. Alavijas garsėja valomosiomis, drėkinamosiomis, gydomosiomis ir minkštinančiomis savybėmis. INelia Antibacterial Hand Gel gelis idealiai tinka situacijose, kai esame ne namuose ir neturime vandens bei muilo. Ypatingos formulės dėka, gelis veikia per kelias sekundes, giliai valo, neišsausina odos, todėl nereikia papildomai naudoti jokių drėkinančių kremų. INelia Antibacterial Hand Gel gelis yra itin efektyvus ir lengvai naudojamas produktas, kuris ne tik sunaikina bakterijas, bet ir neleidžia joms nusėsti ant odos mažiausiai kelias valandas. Tai ypač saugi ir veiksminga dezinfekavimo priemonė.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės įtrinkite į rankas. Nenaudokite preparato vaikams iki 6 metų. Netepkite ant pažeistos ar sudirgintos odos. Nenaudoti ant gleivinės, lūpų, intymių vietų ir aplink akis. Nenaudoti žmonėms, kuriems yra alergijos ar padidėjusio jautrumo bet kuriai sudėtinei medžiagai simptomų. Tik išoriniam naudojimui.

Odos tipas

Visų tipų odai