Spalvota folija ritinėlyje Framar All Y’All Foil Roll Medium Embossed 12,7 x 97,5m

SKU | 680343120230

12.60

Framar All Y’All Foil Roll Medium Embossed folija ritinėlyje spalvota, skirta plaukų dažymui sruogelėmis, tonavimui, balayage ir kitomis technikomis. Folijos plotis yra 12,7 cm, todėl yra ypač patogi dažant storus ir ilgus plaukus. Pagaminta iš itin kokybiškos medžiagos, puikiai susilanksto per centrinę liniją.

Neturime

Framar All Y’All Foil Roll Medium Embossed folija ritinėlyje spalvota, skirta plaukų dažymui sruogelėmis, tonavimui, balayage ir kitomis technikomis. Folijos plotis yra 12,7 cm, todėl yra ypač patogi dažant storus ir ilgus plaukus. Pagaminta iš itin kokybiškos medžiagos, puikiai susilanksto per centrinę liniją. Nelygus paviršius yra neslystantis, todėl išvengsite folijos nuslydimo ir nušviesinimo ten kur jo nereikia. Folija yra plona, kad būtų patogiau naudoti, tačiau tvirta, todėl neplyšta. Ypatingai gerai išlaiko šilumą, todėl dažymas vyksta greičiau ir tolygiau. Folija parduodama originalioje kartoninėje dėžutėje. Framar folijos ilgis: 97,5m.

Plaukų dažai, aktyvatorius bei kitos cheminės medžiagos turi būti tepamos tik ant sidabrinės folijos pusės. Atsargumo įspėjimai: Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Tik profesionalams. Atsakingas asmuo: Niagara Falls Ontario Canada. Gamintojas: China.