Masažinis plaukų šepetys Angel Professional Massage Brush

3.40

Masažinis plaukų šepetys Angel Professional Massage Brush

Keturiais pirštais, nykščio paspaudimu kaip paveikslėlyje ant pakuotės pavaizduota, masažuokite galvos odą, pakartokite veiksmą iš viršaus žemyn, kartoti 2-3 minutes.

Paimkite masažinį šepetį arba masažuokite galvos odą pirštų galais, greitinant judesius maždaug 3 minutes, tai Mažina plaukų slinkimą, greitina jų augimą.. Masažuojant galvą su šiuo šepečiu stimuliuojama odos mikrokraujotaka, gerinama plauko struktūra, maitinamos plaukų šaknys. Plaukai po iššukavimo blizga, nesielektrina. Idealiai tinka galvos odos masažui prieš tai panaudojus losjoną ar serumą slenkantiems plaukams. Tinka glotniems, tiesiems plaukams.

Su masažiniu šepečiu ar šukomis sukamaisiais judesiais masažuokite odą nuo pakaušio viršaus iki apačios, veiksmą pakartokite 5-10 kartų. Reguliariai atliekamas galvos masažas teigiamai veikia bendrą savijautą, padeda atsipalaiduoti, šalina blogą nuotaiką. Masažuojant pažadinama odos nervų ir receptorinė sistema, nuo galvos odos pašalinamas senas epidermio sluoksnis, o kartu ir prikibusios dulkės bei mikrobai, aktyvinama kraujotaka, pagerėja prakaito ir riebalų liaukų sekrecijos funkcija.

Turime