Greito dezinfekavimo priemonė paviršiams Globacid AF 1000 ml

SKU | 474323900155

17.90

Priemonė “Globacid® AF“ – tai paviršių greitai dezinfekcijai skirtas naudoti paruoštas dezinfekavimo tirpalas, kuris yra tinkamas naudoti su visais alkoholiui atspariais paviršiais. Priemonė “Globacid® AF“ po naudojimo ant paviršių nepalieka likutinių medžiagų ir todėl taip pat puikiai tinka dezinfekuoti paviršiams, kurie liečiasi su maisto produktais.

Turime

Priemonė “Globacid® AF“ – tai paviršių greitai dezinfekcijai skirtas naudoti paruoštas dezinfekavimo tirpalas, kuris yra tinkamas naudoti su visais alkoholiui atspariais paviršiais. Priemonė “Globacid® AF“ po naudojimo ant paviršių nepalieka likutinių medžiagų ir todėl taip pat puikiai tinka dezinfekuoti paviršiams, kurie liečiasi su maisto produktais. Produkto sudėtyje yra du skirtingi alkoholiai, kurių sąveika užtikrina produkto veiksmingumą ir platų panaudojimo spektrą. Priemonė “Globacid® AF“ yra plataus naudojimo greito dezinfekavimo priemonė, turinti fungicidinio poveikio, virusus naikinančio poveikio (įskaitant hepatito B virusą (HBV), hepatito C virusą (HBV) ir ŽIV (HIV) bei baktericidinio poveikio (įskaitant tuberkuliozės bakterijas).

Naudojimas: Priemonė “Globacid® AF“ neskiedžiama ir ant apdorojamų paviršių užpurškiama aerozoliu, jei reikia, paskirstoma po paviršių skiaute. Veikimo trukmė: 30 sekundžių net nešvarioje aplinkoje. Nenaudokite su akriliniais paviršiais.

Plačiau apie produktą