Kondicionierius garbanotiems plaukams Angel Rose Elastic Curl Conditioner 800ml

24,50 €
Prekyboje
SKU
PL-07-4
Trumpas aprašymas

Angel Rose Elastic Curl Conditioner 800ml tai kondicionierius garbanotiems plaukams. Kondicionierius sukurtas naudojant ypatingai stiprius maitinančius komponentus, kurie veikdami tarpusavyje padeda atkurti ir išryškinti garbanų grožį. Rožių aliejus yra išskirtinai sudėtingos cheminės sudėties. Šis unikalus aliejus gerina visas galvos odos funkcijas, minkština, tonizuoja, stabdo senėjimo procesus, padeda nuraminti sudirgusią galvos odą, puikiai maitina, skatina ląstelių atsinaujinimą, pagyvina plaukus ir ypač tinka gležniems plaukams.

Angel Rose Elastic Curl Conditioner 800ml tai kondicionierius garbanotiems plaukams. Kondicionierius sukurtas naudojant ypatingai stiprius maitinančius komponentus, kurie veikdami tarpusavyje padeda atkurti ir išryškinti garbanų grožį. Rožių aliejus yra išskirtinai sudėtingos cheminės sudėties. Šis unikalus aliejus gerina visas galvos odos funkcijas, minkština, tonizuoja, stabdo senėjimo procesus, padeda nuraminti sudirgusią galvos odą, puikiai maitina, skatina ląstelių atsinaujinimą, pagyvina plaukus ir ypač tinka gležniems plaukams. Alijošiaus ekstraktas  prisotina plonus ir silpnus plaukus reikalingomis maistinėmis medžiagomis, veikia antibakteriškai. Ginkmedžių lapų ekstraktas akivaizdžiai stabdo plaukų slinkimą, taip pat maitina plauko folikulą ir normalizuoja plauko augimo ciklą. Dėl termoreguliacinio poveikio šis ekstraktas ramina ir atpalaiduoja galvos odą. Šis Angel kondicionieriaus dėl savo unikalios sudėties yra ypač mėgstamas banguotų ir garbanotų plaukų savininkių. Plaukai tampa lankstūs, garbanos įgauna daugiau elastingumo ir natūraliai švyti. Subtilus šviežių rožių aromatas apgaubs jus ir lydės visą dieną. Sudėtyje nėra SLS, silikonų, sintetinių alyvų, Propylen Glycol, nėra bandyta su gyvūnais. Šis kondicionierius pasižymi natūralūs organiniais ingredientais, jų sudėtyje yra apie 89%.

Naudojimas. Nedidelį kiekį kondicionieriaus tolygiai paskirstyti ant drėgnų plaukų. Stipresniam poveikiui gauti palikite 3-5 min. Nuskalauti.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas angel
Parašykite savo atsiliepimą
Kondicionierius garbanotiems plaukams Angel Rose Elastic Curl Conditioner 800ml
Jūsų vertinimas