Kondicionierius ploniems plaukams L'Oreal Intra-Cylane Volumetry Conditioner 1000ml

37,00 €
Prekyboje
SKU
3474636629107
Trumpas aprašymas

L'Oreal Intra-Cylane Volumetry Conditioner kondicionierius plaukams sukurtas suteikti ilgai išliekančią didelę apimtį ploniems, gležniems ir suglebusiems plaukams. Profesionali plaukų priežiūros priemonė lengvai kondicionuoja, minkština ir maitina plaukus, nesuteikdama jiems papildomo svorio, sukontroliuodama pavienius beskraidančius plaukus ir aprūpindama natūraliu žvilgesiu.

L'Oreal Intra-Cylane Volumetry Conditioner kondicionierius plaukams sukurtas suteikti ilgai išliekančią didelę apimtį ploniems, gležniems ir suglebusiems plaukams. Profesionali plaukų priežiūros priemonė lengvai kondicionuoja, minkština ir maitina plaukus, nesuteikdama jiems papildomo svorio, sukontroliuodama pavienius beskraidančius plaukus ir aprūpindama natūraliu žvilgesiu.

Kondicionierius plaukams L‘Oreal Professionnel Expert Serie Volumetry pasižymi inovatyviomis patentuotomis Hydralight ir Intra-CylaneTM technologijomis. Tai ypač lengvai drėkinanti sudėtinė produkto medžiaga, kuri išnarplioja plaukus, minkština juos ir suteikia maksimalią apimtį nuo pat šaknų. Kondicionierius plaukams L‘Oreal Professionnel Expert Serie Volumetry yra praturtintas pieno rūgštimi, kuri išsiskiria stipriomis drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis, todėl yra plačiai paplitus stiprinančiųjų bei atstatomųjų plaukų priežiūros priemonių gamyboje. Pieno riebumas aprūpina plaukus ir galvos odą drėgme, kalciu, vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, o natūrali rūgštis padeda pašalinti pleiskanas, nešvarumus ir suteikia viliojančio žvilgesio.

Naudojimosi instrukcija: Kondicionieriumi L‘Oreal Professionnel Expert Serie Volumetry tolygiai padenkite šampūnu išplautus, drėgnus plaukus ir palikite veikti 2-3 minutes. Kruopščiai nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama naudoti kartu su L‘Oreal Professionnel Expert Serie Volumetry šampūnu plaukams.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas loreal
Parašykite savo atsiliepimą
Kondicionierius ploniems plaukams L'Oreal Intra-Cylane Volumetry Conditioner 1000ml
Jūsų vertinimas