Neutralizuojantis šampūnas L‘Oreal Professionnel Blondifier Cool Shampoo 1500ml

SKU | 347463697728 Kategorijos: , , ,

33.00

L‘Oreal Professionnel Blondifier Cool Shampoo geltonus atspalvius neutralizuojantis šampūnas. Šampūnas papildytas vario atspalvius panaikinančiais violetiniais pigmentais bei maitinamosiomis medžiagomis, todėl šalto atspalvio šviesūs, žili balti ir sidabriški plaukai atrodo ir išlieka gaivūs. Ypač aukštos kokybės koncentruoti violetiniai ir mėlyni pigmentai sukuria šaltus atspalvius, kurie neutralizuoja nepageidaujamus varinius, geltonus tonus ir kitus šiltus tonus, atsirandančius dažymo ir šviesinimo metu. Profesionali formulė praturtinta Acai uogų ekstraktu kuriame yra polifenolių ir gausu antioksidantų. Todėl jos ypač vertinamos dėl plaukų spalvą padedančių išsaugoti savybių. Ramunėlių ekstraktas, esantis šampūno sudėtyje, turi didžiausią poveikį šviesiems plaukams, suteikia lengvą šviesų auksinį atspalvį, taip pat galima naudoti šviesiems žiliems plaukams. Šis ekstraktas yra vienas plačiausiai naudojamų augalinių ekstraktų, nes skatina plaukų augimą, stiprina šaknis, naikina pleiskanas ir pasižymi minkštinančiu bei antioksidantiniu poveikiu. Atgaivinkite šviesius plaukus su šampūnu. Tai šampūnas, kuris  ypatingai švelniai valo plaukus ir neutralizuoja nepageidaujamus geltonus atspalvius. Plaukai iš karto tampa spindintys ir sveiki.

Naudojimas. Nedidelį kiekį šampūno tepti ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų, gerai įmasažuoti, palaikyti kelias minutes, po to gerai išskalauti vandeniu. Esant poreikiui, procedūrą pakartokite.

L‘Oreal Professionnel Blondifier Cool Shampoo geltonus atspalvius neutralizuojantis šampūnas. Šampūnas papildytas vario atspalvius panaikinančiais violetiniais pigmentais bei maitinamosiomis medžiagomis, todėl šalto atspalvio šviesūs, žili balti ir sidabriški plaukai atrodo ir išlieka gaivūs.

Turime