Losjonas jautriai galvos odai Goldwell Dualsenses Scalp Specialist 150ml

18,00 €
Prekyboje
SKU
402160906163
Trumpas aprašymas

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist 150ml losjonas jautriai galvos odai akimirksniu suteikia palengvėjimą nuo niežėjimo ir nuo sudirginimo. Šis losjonas yra su Laimo medžio žiedlapių ekstraktu kartu su „Instant Microfluid“ technologija. „Instant microfluid“ technologijos dėka, vertingieji ingredientai  lengviau įsiskverbia į  giliausius plauko sluoksnius ir veikia visą plauko struktūrą nuo šaknų iki galiukų.

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist 150ml losjonas jautriai galvos odai akimirksniu suteikia palengvėjimą nuo niežėjimo ir nuo sudirginimo. Šis losjonas yra su Laimo medžio žiedlapių ekstraktu kartu su „Instant Microfluid“ technologija. „Instant microfluid“ technologijos dėka, vertingieji ingredientai  lengviau įsiskverbia į  giliausius plauko sluoksnius ir veikia visą plauko struktūrą nuo šaknų iki galiukų. O minkštinančios ir kondicionuojančios Laimo medžio savybės padeda susigrąžinti natūralų plaukų minkštumą ir ryškumą. Todėl šio šiuolaikiško ir efektyvaus Goldwell Dualsenses Scalp Specialist losjono dėka pasieksite ilgai išliekantį ir greitą rezultatą, kuris visiškai neapsunkins plaukų, iš karto juos atpalaiduos, nuramins sudirgusią galvos odą ir neleis atsirasti pleiskanoms. Naudojant Goldwell Dualsenses Scalp Specialist losjoną plaukai tampa akivaizdžiai sveikesni ir blizgūs, o galvos oda nuraminama ir išvengiama nepatogaus niežėjimo jausmo. Taip pat šis Goldwell Dualsenses Scalp Specialist raminamasis losjonas idealiai padeda po cheminių sušukavimų. Pamirškite galvos odos sudirgimus, pleiskanas ir suteikite savo galvos odai komforto jausmą su Goldwell Dualsenses Scalp Specialist raminamuoju losjonu.

Naudojimas. Įmasažuokite Goldwell Dualsenses Scalp Sensitive losjoną į galvos odą. Duokite losjonui 3 - 5 minutes susigerti. Nenuplaukite. Plaukus šukuokite įprastai. Losjonas tiks net ir jautriausiems žmonėms, nes yra visiškai bespalvis ir bekvapis.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Goldwell
Parašykite savo atsiliepimą
Losjonas jautriai galvos odai Goldwell Dualsenses Scalp Specialist 150ml
Jūsų vertinimas