Modeliavimo pagrindas Wella Eimi Velvet Amplifier 50 ml

7,00 €
Nėra sandėlyje
SKU
408450058503
Trumpas aprašymas
Tai silpnos fiksacijos plaukų formavimo priemonė paruošianti plaukus tolimesniam formavimui. Modeliavimo pagrindas padaro plaukus paklusnesnius, palengvina kitas plaukų formavimo procedūras ir sustiprina jų efektyvumą.

Modeliavimo pagrindas Wella Eimi Velvet Amplifier – tai silpnos fiksacijos plaukų formavimo priemonė paruošianti plaukus tolimesniam formavimui. Modeliavimo pagrindas padaro plaukus paklusnesnius, palengvina kitas plaukų formavimo procedūras ir sustiprina jų efektyvumą.

Modeliavimo pagrindas Wella Eimi Velvet Amplifier yra unikali, pagal ypatingą fomulę sukurta priemonė, naudojama prieš atliekant bet kokias kitas plaukų formavimo procedūras. Suteikia plaukams švelnumo ir elastingumo, padidina plaukų apimtį. Nepaklusnūs plaukai tampa glotnūs ir minkšti, lengviau įgauna norimą formą. Švelnus, lengvos tekstūros ir malonaus kvapo nenuplaunamas serumas puikiai tinka visų tipų plaukams. Tokios sudedamosios dalys kaip ciklopentasiloksanas suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio. Dažinio dygmino aliejus maitina, drėkina ir saugo plaukus.

Modeliavimo pagrindas Wella Eimi Velvet Amplifier yra būtina ir nepakeičiama priemonė siekiant užtikrinti greitesnį, kokybiškesnį ir lengvesnį plaukų formavimą, bei ilgiau išliekančią šukuoseną.

Naudojimo instrukcija: Vienu paspaudimu gautą modeliavimo pagrindo Wella Velvet Amplifier kiekį tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų. Formuokite pageidaujamą šukuoseną. Modeliavimo pagrindą galima naudoti vieną natūraliam ir paprastam įvaizdžiui kurti, prieš formuojant plaukų džiovintuvu arba kartu su kitomis Wella plaukų formavimo priemonėmis.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas wella
Parašykite savo atsiliepimą
Modeliavimo pagrindas Wella Eimi Velvet Amplifier 50 ml
Jūsų vertinimas