Oksidacinė Emulsija Kadus Professional Extra Rich Creme 6% 60ml

2,85 €
Prekyboje
SKU
401560010421
Trumpas aprašymas

Oksidacinė emulsija Kadus Professional  Extra Rich Creme – tai profesionaliam plaukų dažymui sukurta priemonė, skirta naudoti kartu su Extra Rich Creme Permanent plaukų dažomuoju kremu arba šviesinimo milteliais. Sumaišius kreminės tekstūros priemonę su dažais, plaukų spalva įgauna gyvybingumo, intensyvumo, tampa kur kas labiau pastebima ir ilgesnį laiką išsaugo pirminę spalvą. Oksidacinė emulsija yra 10-20-30-40 arba 3%-6%-9%12% intensyvumo.

Oksidacinė emulsija Kadus Professional  Extra Rich Creme  – tai profesionaliam plaukų dažymui sukurta priemonė, skirta naudoti kartu su Extra Rich Creme Permanent plaukų dažomuoju kremu arba šviesinimo milteliais. Sumaišius kreminės tekstūros priemonę su dažais, plaukų spalva įgauna gyvybingumo, intensyvumo, tampa kur kas labiau pastebima ir ilgesnį laiką išsaugo pirminę spalvą. Oksidacinė emulsija yra 10-20-30-40 arba 3%-6%-9%12% intensyvumo.

Oksidacinė emulsija Kadus Professional praturtinta Vitaflection Microspheres Activator veikliuoju kompleksu, kuris aktyvuoja veikliąsias mikro daleles ir ilgiau išlaiko spalvą ryškią, intensyvią ir gyvybingą. Dažomojo plaukų kremo ir oksidacinės emulsijos mišinys lengvai įsiskverbia į plauką ir pakeičia jo sudėtyje esantį melaniną į naujos spalvos pigmentą, todėl spalva išlieka visiškai nepakitusi net iki 24 galvos plovimų. Dažymo proceso metu plaukams suteikiama apsauga nuo išsausėjimo, tad rezultate juntamas plaukų švelnumas, minkštumas bei lankstumas. Oksidacinės emulsijos Kadus Professional  sudėtyje esanti fosforo rūgštis užkerta kelią plaukų slinkimui.

Naudojimosi instrukcija: Procedūros metu būtina mūvėti apsaugines pirštines ir vadovautis naudojimo instrukcija. Oksidacinę emulsiją Kadus Professional  skiesti su plaukų dažais tik nurodytu santykiu (1:2). Nenaudokite metalinių indų. Sumaišius masę naudokite iškart po paruošimo.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas Kadus Professional
Parašykite savo atsiliepimą
Oksidacinė Emulsija Kadus Professional Extra Rich Creme 6% 60ml
Jūsų vertinimas