Apsauginė priemonė nuo plaukų retėjimo Nioxin Density Protect 45ml

46,00 €
Prekyboje
SKU
401560016750
Trumpas aprašymas

Nioxin Density Protect 45ml tai apsauginė priemonė nuo plaukų retėjimo, skirta naudojimui namuose. Ši priemonė specialiai sukurta siekiant sumažinti plaukų lūžinėjimą, atkurti plaukų gyvybingumą bei juos sustiprinti. Nioxin Density Protect priemonė skirta dirbti kartu su "NIOXIN" galvos odos atnaujinimo priemonėmis - šveitikliais, siekiant efektyvių ir ilgalaikių rezultatų. Šios priemonės sudėtis praturtinta ricinų aliejumi, kuris pasižymi daugybe naudingųjų savybių plaukams. Ricinolio rūgštis pagerina galvos odos kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Antioksidantai esantys ricinos aliejuje sustiprina plaukus, padaro juos lygesnius ir mažiau garbanotus. 

Nioxin Density Protect 45ml tai apsauginė priemonė nuo plaukų retėjimo, skirta naudojimui namuose. Ši priemonė specialiai sukurta siekiant sumažinti plaukų lūžinėjimą, atkurti plaukų gyvybingumą bei juos sustiprinti. Nioxin Density Protect priemonė skirta dirbti kartu su "NIOXIN" galvos odos atnaujinimo priemonėmis - šveitikliais, siekiant efektyvių ir ilgalaikių rezultatų. Šios priemonės sudėtis praturtinta ricinų aliejumi, kuris pasižymi daugybe naudingųjų savybių plaukams. Ricinolio rūgštis pagerina galvos odos kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Antioksidantai esantys ricinos aliejuje sustiprina plaukus, padaro juos lygesnius ir mažiau garbanotus. Natūralus glicerinas gerai sugeria drėgmę ir padengia plaukus lengva švelnia plėvele, stiprina, minkština ir drėkina plaukus. Pipirmėčių aliejus veikia kaip natūralus antioksidantas, atkemša poras ir pašalina susikaupusius nešvarumus. Taip pat veikia kondicionuojamai, suteikia gaivumo jausmą, nuramina sudirgusią galvos odą ir pripildo plaukus drėgme. O rožinės radiolos ekstraktas  tai natūralus antioksidantas, kuris efektyviai saugo ir išlaiko plaukų spalvą. Nioxin Density Protect efektyviai apsaugo nuo plaukų retėjimo, sugrąžina plaukams energiją, stiprina ir tankina plonus ir silpnus plaukus bei suteikia jiems žvilgesio. Priemonė yra skirta naudoti mėnesį po grožio salone atliktos galvos odos šveitimo procedūros ir padeda sumažinti plaukų lūžinėjimą vidutiniškai 54 procentais.

Naudojimas. Kas vakarą švelniai ir vienodai tepkite švarią galvos odą. Naudokite mėnesį po grožio salone atliktos galvos odos šveitimo procedūros.

Papildoma informacija
Prekinis ženklas nioxin
Parašykite savo atsiliepimą
Apsauginė priemonė nuo plaukų retėjimo Nioxin Density Protect 45ml
Jūsų vertinimas