Oksidacinė emulsija MATRIX Creme Oxydant 9% 1000ml

11.00

Oksidacinė emulsija MATRIX Creme Oxydant – tai kreminės tekstūros priemonė, skirta profesionaliam plaukų dažymui. Sumaišius priemonę su dažymo kremu, plaukų spalva įgauna intensyvumo, tampa dar labiau pastebima ir ilgiau išsaugo pirminę spalvą. Skirtingo intensyvumo oksidacinė emulsija MATRIX Creme Oxydant gali būti 10-20-30-40 arba 3%-6%-9%-12% intensyvumo.

Oksidacinė emulsija MATRIX Creme Oxydant praturtinta glicerinu, kuris išlaiko plaukuose reikiamą drėgmės kiekį, neleidžia peroksidui išsausinti plaukų, šie nepraranda sveiko blizgesio ir natūralios išvaizdos. Glicerinas užkerta kelią odos senėjimui, spuogų, žaizdų bei sudirgimų atsiradimui, mažina egzemos, psoriazės tikimybę, atlieka apsauginę funkciją nuo negatyvių aplinkos veiksnių. Glicerinas palengvina medžiagų prasiskverbimą į gilesnius plauko sluoksnius, tad plaukai yra drėkinami iš vidaus. Oksidacinės emulsijos MATRIX Creme Oxydant dėka, plaukai įgauna minkštumo, o dėl aktyviųjų sudėtinių dalių yra apsaugomi viso dažymo metu.

Naudojimosi instrukcija: Naudojant oksidacinę emulsiją MATRIX Creme Oxydant būtina dėvėti apsaugines pirštines. Sudėtyje yra vandenilio peroksido, tad venkite patekimo į akis. Naudodami priemonę, griežtai vadovaukitės dažymo instrukcija.

Turime