Kaukė dažytiems plaukams KALLOS Argan Colour Hair Mask 275ml

SKU | 599888950619 Kategorijos: , ,

3.10

Plaukų kaukė KALLOS Argan Colour Hair– tai intensyviai maitinanti, profesionali plaukų priežiūros priemonė, skirta dažytiems plaukams. Unikalios formulės veiksniųjų ingredientų dėka, plaukų kaukė suteikia ilgalaikę spalvos ir atspalvio apsaugą, atkuria plaukų gyvybingumą, žvilgesį ir minkštumą.

Plaukų kaukė KALLOS Argan Colour Hair savo sudėtyje turi pantenolio, kuris praturtina plaukus trūkstamomis medžiagomis ir vitaminais, dalyvauja atkuriant ir stiprinant plauko struktūrą, tonizuojant odą, suteikiant apsaugą nuo uždegimų, pleiskanų, sudirgimų. Pantenolis ramina odą, stiprina plauko kamieną ir puoselėja plaukus iki pat galiukų. Pantenolis išlaiko purumą ir lengvumą, neleidžia apsunkinti ir nesulipina plaukų. Vitaminu C turtinga citrinos rūgštis skatina plaukų augimą ir suteikia stulbinančio, tačiau natūraliai ir sveikai atrodančio žvilgesio. Vitaminas C gelbsti išsaugant intensyvią ir sodrią plaukų spalvą. KALLOS Argan Colour Hair plaukų kaukės sudėtyje esantys pieno baltymai tonizuoja, drėkina ir maitina plaukus bei galvos odą, skatina ląstelių atsinaujinimą, suteikia plaukams vešlumo, atsparumo, minkštumo ir paklusnumo.

Naudojimosi instrukcija: Reikiamu kaukės KALLOS Argan Colour Hair kiekiu padenkite drėgnus, šampūnu išplautus ir nusausintus plaukus. Palikite veikti 5 minutes ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Norėdami pasiekti efektyviausią rezultatą, prieš procedūrą galvą plaukite KALLOS Argan Colour Hair šampūnu plaukams.

Turime