Termoapsauginis losjonas EXPERTIA Heat Shield Termoprotective Spray 200 ml

Kodas: 520266317020

8.70

EXPERTIA Heat Shield Termoprotective Spray tai apsauginis purškiklis nuo karščio, suteikiantis ne tik efektyvią apsaugą, bet ir tvirtumo plaukams. Specialiųjų polimerų dėka, modeliuojami plaukai tampa apsaugoti nuo drėgmės praradimo, garbanojimosi ir šiaušimosi. Polimerų technologija suteikia natūralaus spindesio, ypatingą plaukų švytėjimą ir saugo nuo spalvos išblukimo. Polimerai aplink kiekvieną plauką sukuria plėvelę, kuri plaukui suteikia tvirtumo, jo paties nesunkinant. Taip pat kondicionuoja plaukus, suteikia jiems apibrėžtumo, reguliuoja drėgmės balansą, sudaro vandeniui atsparią plėvelę. O modeliuojantys polimerai neleidžia plaukams išsausėti formavimo metu, teikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Žaliosios arbatos ekstraktas skatina ir aktyvina biologinius plaukų atsistatymo procesus, skatina augimą, stiprina plaukų folikulus, pasižymi raminančiu poveikiu. Taip pat apsaugo plaukus nuo laisvųjų radikalų, švelnina saulės spindulių poveikį, stiprina plaukus ir turi stiprų antioksidantinį poveikį. O vaisių rūgštys švelniai ramina ir valo odą, bei suteikia šviežumo ir komforto jausmą, nesukeliant dirginimo. Šis termoapsauginis purškiklis sukuria apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo plaukus nuo pažeidimų modeliuojant karštomis žnyplėmis ar nuolat džiovinant plaukus džiovintuvu net iki 220 C temperatūros. Veikliųjų medžiagų kompleksas neleidžia įsielektrinti, išsausėti plaukams, padeda lengviau suformuoti norimą formą. Priemonės likučiai nesikaupia nei ant plaukų, nei ant modeliavimo įrankių. Šio purškiklio pagalba lengvai suglotninsite ir ištiesinsite plaukus. Plaukai ilgiau išlieka spindintys ir švelnūs.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite purškiklio buteliuką. Purkškite ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą fenu ar plaukų tiesinimą, garbanojimą. Nenuplaukite.

Pirkite šį produktą ir gaukite 31 Kurybos Eurus (-ų).

tai apsauginis purškiklis nuo karščio, suteikiantis ne tik efektyvią apsaugą, bet ir tvirtumo plaukams. Specialiųjų polimerų dėka, modeliuojami plaukai tampa apsaugoti nuo drėgmės praradimo, garbanojimosi ir šiaušimosi. Polimerų technologija suteikia natūralaus spindesio, ypatingą plaukų švytėjimą ir saugo nuo spalvos išblukimo. Polimerai aplink kiekvieną plauką sukuria plėvelę, kuri plaukui suteikia tvirtumo, jo paties nesunkinant.

Turime