Dažomasis kondicionierius natūraliems arba šviesintiems plaukams CHI Illuminate Lavender Plum Cool Violet Color 251ml

SKU | 633911818787

16.00

CHI Illuminate Lavender Plum Cool Violet Color 251ml dažomasis kondicionierius natūraliems arba šviesintiems plaukams, kuris subtiliai tonuoja plaukus ir padeda palaikyti sodrią ir ryškią spalvą iki sekančio dažymo. Praturtintas alyvuogių aliejumi ir šilko amino rūgštimis, kurie apsaugo, atkuria ir puoselėja kiekvieną plauką. Alyvuogių aliejus įsiskverbdamas giliai į plauko sluoksnius atkuria jų struktūrą, skatiną ląstelių atsinaujinimą, stabdo senėjimo procesą.

Neturime

CHI Illuminate Lavender Plum Cool Violet Color 251ml dažomasis kondicionierius natūraliems arba šviesintiems plaukams, kuris subtiliai tonuoja plaukus ir padeda palaikyti sodrią ir ryškią spalvą iki sekančio dažymo. Praturtintas alyvuogių aliejumi ir šilko amino rūgštimis, kurie apsaugo, atkuria ir puoselėja kiekvieną plauką. Alyvuogių aliejus įsiskverbdamas giliai į plauko sluoksnius atkuria jų struktūrą, skatiną ląstelių atsinaujinimą, stabdo senėjimo procesą. Alyvuogių aliejus apgobia plauką ir neleidžia iš jo garuoti drėgmei, maitina plaukus ir saugo juos bei galvos odą nuo aplinkos taršos poveikio. O šilko amino rūgštys formuoja plauko proteiną. Šilkas maitina, stiprina ir regeneruoja, drėkina pažeistus, sausus ir spindesį praradusius plaukus. Šilkas suteikia plaukams prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną švelnumą, plaukai įgauna sveiką, gyvybingą išvaizdą. CHI Illuminate Lavender Plum Cool Violet Color 251ml rekomenduojama naudoti natūraliems arba dažytiems 7-10 lygio plaukams, norint suteikti plaukams švelnų violetinį atspalvį ar atgaivinti šaltus violetinius tonus tarp dažymų. Šis dažomasis kondicionierius ne tik atkuria plauko struktūrą, bet yra naudojamas plaukų spalvos intensyvumui palaikyti tarp dažymų ir nublukusių sruogų atgaivinimui.

Naudojimas. Užtepkite kondicionieriaus ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų, paskirstykite ir palikite 1-5min. po to gerai išskalaukite vandeniu. Galima naudoti kasdien. Norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, užtepkite kondicionieriaus ir palikite 10-20 min. išskalaukite.

Plaukų tipas