Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L’oreal Tecni Art Dual Stylers Bouncy & Tender 150 ml

SKU | 30157729

20.00

Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L’Oreal Tecni Art Dual Stylers Bouncy&Tender, tai nepakeičiama modeliavimo priemonė garbanų ir banguotų plaukų gerbėjoms. Šio gelio pagalba nesunkiai susuksite pačias įmantriausias garbanas, suteiksite savo garbanoms žvilgesio, išryškinsite kiekvieną sruogą ir suteiksite apimties. Formavimo gelis praturtintas aukštos kokybės medžiagomis, apsaugo nuo drėgmės poveikio ir plaukų šiaušimosi, sukuria malonią plaukų tekstūrą. Sudėtyje esantis elastinis kremas minkština plaukus, prideda švytėjimo, bei suteikia garbanoms nepriekaištingą formą.

Turime

Dvigubos tekstūros formavimo priemonė L’Oreal Tecni Art Dual Stylers Bouncy&Tender, tai nepakeičiama modeliavimo priemonė garbanų ir banguotų plaukų gerbėjoms. Šio gelio pagalba nesunkiai susuksite pačias įmantriausias garbanas, suteiksite savo garbanoms žvilgesio, išryškinsite kiekvieną sruogą ir suteiksite apimties. Formavimo gelis praturtintas aukštos kokybės medžiagomis, apsaugo nuo drėgmės poveikio ir plaukų šiaušimosi, sukuria malonią plaukų tekstūrą. Sudėtyje esantis elastinis kremas minkština plaukus, prideda švytėjimo, bei suteikia garbanoms nepriekaištingą formą. Intra-Cylan molekulės, įsiskverbdamos į plauko vidų, po truputį didina plauko skaidulos skersmenį, taip gerindamos plonų, išretėjusių plaukų išvaizdą. Intra – Cylane gelis sukuria 3D tinklą su silikono struktūra, patenkantį giliai į plaukus ir ilgam pagerinantį jų būklę. Tuo pačiu mažina plaukų bangavimą, atskirdamas natūraliai krentančias garbanas ir suteikia ilgalaikę kontrolę. Šios ypatingos formulės dėka  plauko pluoštas tampa lygesnis, dėl to plaukai tampa glotnūs ir blizgantys, bet nepraranda apimties. Šis gelis puikus pasirinkimas jei norite, kad jūsų garbanos būtų nepriekaištingai glotnios, minkštos ir lengvos. Naudojant L’oreal Professionnel Dual Stylers Bouncy and Tender gelį jūsų garbanos išliks nepakartojamos net iki 72 valandų.

Naudojimas: išspausti priemonės į delnus, sukuriant tobulą kremo ir želės santykį. Sumaišyti. 1 – 2 dozėmis priemonės ištepti drėgnus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Pirštais suteikite garbanoma pageidaujamą formą ir formuoti plaukus difuzoriumi arba leisti jiems natūraliai išdžiūti.

Plaukų tipas