Greito poveikio atkuriamoji priemonė plaukams Schwarzkopf Bonacure Express Shot Peptide Repair Service 8x10ml

SKU | 404578744353

24.75

Naujovė plaukų priežiūros srityje Schwarzkopf Bonacure Express Shot Peptide Repair Service 8x10ml intensyvaus poveikio plaukų ampulės. Tai itin veiksminga priemonė skirta sausų, pažeistų plaukų priežiūrai ir atstatymui. Priemonės sudėtyje suderinti aktyvieji ingredientai, kurie suranda labiausiai pažeistas plauko vietas, užpildo jas maitinamosiomis medžiagomis, suteikia plaukams žvilgesio, elastingumo, pilnai atstato drėgmės balansą ir plaukų struktūrą.

Neturime

Naujovė plaukų priežiūros srityje Schwarzkopf Bonacure Express Shot Peptide Repair Service 8x10ml intensyvaus poveikio plaukų ampulės. Tai itin veiksminga priemonė skirta sausų, pažeistų plaukų priežiūrai ir atstatymui. Priemonės sudėtyje suderinti aktyvieji ingredientai, kurie suranda labiausiai pažeistas plauko vietas, užpildo jas maitinamosiomis medžiagomis, suteikia plaukams žvilgesio, elastingumo, pilnai atstato drėgmės balansą ir plaukų struktūrą. Šias ampules rekomenduojama reguliariai naudoti ypač besiveliantiems plaukams. Taip pat kaip atstatančia priemonę po įvairių cheminių procedūrų, ypač po šviesinimo. Dėka šių ampulių net ir labai pažeisti plaukai tampa mažiau trapūs ir kur kas atsparesni neigiamiems išoriniams veiksniams. Priemonė nesuriebalina plaukų, jie tampa kur kas glotnesni, lengvai šukuojami, švelnūs ir žvilgantys. Taip pat tai itin efektyvi apsauga nuo galiukų skilinėjimo. Išbandę šias ampules, rezultatą matysite jau po pirmo karto ir galėsite džiaugtis tobulai atrodančiais ir išpuoselėtais plaukais.

Naudojimas. Indelį gerai supurtyti, tada nedidelį kiekį priemonės papurkšti ant drėgnų plaukų, ilgai nelaukus gerai nuskalauti vandeniu. Atsargumo įspėjimai. Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Plaukų tipas

,