Kondicionierius sausiems plaukams Keune CL Vital Nutrition 80 ml

SKU | 871928110379

3.50

Keune CL Vital Nutrition 80 ml kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams atkurti. Šis ypatingos sudėties kondicionierius pagaminta pagal Nutri Injection technologiją, kuri įsiskverbia į plaukų pluoštą, apsaugodama plaukų žievės sluoksnius nuo sandaros pakitimų bei visapusiškai atstato plaukų drėgmės pusiausvyrą. Taip pat suteikia plaukams gyvybingumo, juos stiprina bei  skatina plaukų augimą. O kviečių baltymai įsiskverbia į plaukus iki šerdies ir turi pilną rinkinį nepakeičiamų aminorūgščių, B grupės vitaminų, vitaminus PP ir E, mikroelementų, tokių kaip fosforas, kalis, natris, magnis.

Turime

Keune CL Vital Nutrition 80 ml kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams atkurti. Šis ypatingos sudėties kondicionierius pagaminta pagal Nutri Injection technologiją, kuri įsiskverbia į plaukų pluoštą, apsaugodama plaukų žievės sluoksnius nuo sandaros pakitimų bei visapusiškai atstato plaukų drėgmės pusiausvyrą. Taip pat suteikia plaukams gyvybingumo, juos stiprina bei  skatina plaukų augimą. O kviečių baltymai įsiskverbia į plaukus iki šerdies ir turi pilną rinkinį nepakeičiamų aminorūgščių, B grupės vitaminų, vitaminus PP ir E, mikroelementų, tokių kaip fosforas, kalis, natris, magnis. Šie proteinai ir tarsi apsupa kiekvieną plauką baltymų plėvele bei padeda išsaugoti drėgmę ir plauko struktūrą. Provitaminas B5 įsiskverbia giliai į plauką ir atstato drėgmės pusiausvyrą, katijoniniai polimerai palengvina plaukų iššukavimą, taukmedžio sviestas kondicionuoja ir suteikia žvilgesio. Keune CL Vital Nutrition kondicionierius atstato sausų suskilinėjusių ir pažeistų plaukų drėgmės pusiausvyrą, suteikia energijos papilkėjusiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams jų neapsunkindamas. Plaukai atnaujinami nuo šaknų iki pat galiukų ir atrodo tokie sveiki, kaip ką tik nukirpti. Puikiai tinka šviesintiems ir nualintiems  plaukams. Skirta kasdien naudoti namuose.

Naudojimas. Ant rankšluosčiu nusausintų drėgnų plaukų užtepkite kondicionierių. Palaikykite 1-3 min. ir nuskalaukite. Parduodama be pompos.

Plaukų tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.