Kondicionierius šviesiems plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Conditioner 1000ml

SKU | AMB-302-3

23.90

Kondicionierius šviesiems plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Conditioner profesionaliai pasirūpina šviesiais ir šviesintais plaukais. Kondicionierius praturtintas taukmedžio sviestu, šimtalapio erškėčio ektraktais ir oranžinės gėlės aliejumi, kurie maksimaliai drėkina ir maitina plaukus iš vidaus, suteikia jiems švelnumo ir glotnumo pojūtį. Taukmedžių svieste yra apie 90% drėkinamųjų sudedamųjų dalių, labai didelis kiekis vitaminų A, E ir F, kuri veikia kaip antioksidantai, saugo plaukus nuo kenksmingų laisvųjų radikalų poveikio, skatina ląstelių atsinaujinimą, efektyviai maitina ir padeda išlaikyti plaukams elastingumą.

Turime

Kondicionierius šviesiems plaukams Angel Professional No Yellow Crystaline Conditioner profesionaliai pasirūpina šviesiais ir šviesintais plaukais. Kondicionierius praturtintas taukmedžio sviestu, šimtalapio erškėčio ektraktais ir oranžinės gėlės aliejumi, kurie maksimaliai drėkina ir maitina plaukus iš vidaus, suteikia jiems švelnumo ir glotnumo pojūtį. Taukmedžių svieste yra apie 90% drėkinamųjų sudedamųjų dalių, labai didelis kiekis vitaminų A, E ir F, kuri veikia kaip antioksidantai, saugo plaukus nuo kenksmingų laisvųjų radikalų poveikio, skatina ląstelių atsinaujinimą, efektyviai maitina ir padeda išlaikyti plaukams elastingumą. Taukmedžių sviestas, tai puiki drėkinamoji priemonė sausiems, pažeistiems plaukams. Šimtalapis erškėtis pasižymi labai didele vitamino C koncentracija, todėl efektyviai sustiprina plaukus ir jų šaknis, suteikia jiems šviežumo. Oranžinės gėlės ekstraktas maitina ir glotnina plaukus, aktyviai saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio nuo pat šaknų iki galiukų. Angel Professional No Yellow Crystaline Conditioner kondicionierius neutralizuoja nepageidaujamus geltonus ir varinius atspalvius, suteikia šviesiems plaukams maksimalaus blizgesio ir paryškina šaltą toną.

Naudojimas. Uždėti nedidelį kiekį kondicionieriaus ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų, švelniai įmasažuoti, palaikyti 3-5min. po to gerai išskalauti vandeniu. Atsargumo įspėjimai. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Plaukų tipas