Lanksčios fiksacijos pomada plaukams Hunter Glass Sheen Pomade 86ml

SKU | 710382801026

14.00

Hunter Glass Sheen Pomade 86ml lankščios fiksacijos pomada plaukams, skirta plaukų formavimui, šukuosenos užbaigimui užtvirtinti. Suteikia šukuosenai lanksčią fiksaciją, maksimalų blizgesį, vandens pagrindo gelinė sudėtis leidžia be didelio vargo lengvai išplauti priemonės likučius iš plaukų. Šukuosena atrodo natūraliai.

Turime

Hunter plaukų ir kūno kosmetiką jau spėjo pamilti daugybė pasaulio barberių. Ši kosmetika sukurta natūralių ingredientų pagrindu. Hunter Glass Sheen Pomade 86ml tai lanksčios fiksacijos plaukų pomada, kurią pamėgsite iš karto. Tai universali plaukų formavimo priemonė, kuri tiks tiek vyriškoms, tiek moteriškoms šukuosenoms formuoti, užbaigti, sutvirtinti, pabrėžti atskiras šukuosenos detales ar suglotninti plaukus. Hunter Glass Sheen Pomade 86ml  gelinė pomada yra sukurta vandens pagrindu, todėl be didelio vargo lengvai išplausite priemonės likučius iš plaukų. Pomada neišdžiūsta ir nenubyra nuo plaukų. Šios pomados sudėtyje yra Lanolino kompleksas, kuris suteikia vidutinę, lanksčią fiksaciją ir maksimalų blizgesį, o plaukai atrodo ypač natūraliais ir išlieka švelnūs. Naudojant šią naujovišką pomadą, išgausite nuostabias modernias, klasikines šukuosenas įvairaus tankumo ir tipo plaukams.

Atsargumo įspėjimai. Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionaliam naudojimui.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės tepkite ant sausų arba drėgnų plaukų, formuokite norimą šukuoseną.

Plaukų tipas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.