Pasta plaukų šviesinimui L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium AMMONIA-FREE 500 g

SKU | 347463070624

40.00

L’Oréal Professionnel Platinum Ammonia-Free tai plaukų šviesinimui skirta pasta, kurios sudėtyje nėra amoniako. Ši pasta dėl savo unikalios sudėties yra labai vertinama profesionalų. Sudėtyje esantis Nutri-ceride kompleksas tai maitinamųjų aliejų ir keramidų mišinys, kuris užtikrina idealią pusiausvyrą, reikalingą šviesintų vietų ir kitų plaukų priežiūrai. Veiksmingai atkuria optimalią plaukų drėgmę, intensyviai maitina plaukus, paryškina ir pabrėžia kontrastingus atspalvius. Keramidai – regeneruojančios medžiagos, mažina plaukų galiukų skilinėjimą, suteikia plaukams blizgesio. Išskiriamas iš augalų keramidų kompleksas turi atstatomąjį, stiprinamąjį ir drėkinamąjį poveikį, lėtina senėjimo procesus ir stiprina plauko kamieną. Nutri-cerides ir baltojo bičių vaško formulė lygina ir minkština plaukų pluoštą, atkuria ir išlaiko lipidų pusiausvyrą ant plaukų paviršiaus, jungia plaukų skaidulų žvynelius ir regeneruoja kutikulę, todėl plaukai išlieka puikios būklės. Tuo tarpu polimerai, esantys šios pastos sudėtyje yra lengvas apsauginis barjeras, padedantis išsaugoti drėgmę. Jų pagalba plaukų tekstūra tampa šilkinė ir elastinga, plaukai labiau blizga, yra lengvai šukuojami, nesivelia. Polimerai sukuria lengvą kreminę tekstūrą, todėl mišinys yra lengvai tepamas. L’oreal Professionnel Blond Studio Platinium Ammonia Free pasta – tai prabangi plaukų šviesinimo pasta, nepažeidžianti plaukų, nepaliekanti amoniako kvapo ir leidžianti puikiai iššukuoti plaukus po šviesinimo. Tai labai patogus ir greitas būdas išgauti norimą rezultatą be jokių plauko pažeidimų ir išlaikant jį elastingu. Produktas nėra pavojingas sveikatai. Priemonė pašviesina plaukus iki 7 tonų. Suteikia gryną ir švarią blondinišką spalvą.

Naudojimas: Tepkite mišinį ant sausų plaukų. Prieš tai netrinkite plaukų naudodami šampūną. Mišinio laikymo trukmė nuo 20 iki 60 minučių. Vizualiai stebėkite dažymo procesą ir eigą. Neviršykite rekomenduojamos dažų laikymo trukmės. Nerekomenduojama naudoti papildomos šilumos.

L’Oréal Professionnel Platinum Ammonia-Free tai plaukų šviesinimui skirta pasta, kurios sudėtyje nėra amoniako. Ši pasta dėl savo unikalios sudėties yra labai vertinama profesionalų. Sudėtyje esantis Nutri-ceride kompleksas tai maitinamųjų aliejų ir keramidų mišinys, kuris užtikrina idealią pusiausvyrą, reikalingą šviesintų vietų ir kitų plaukų priežiūrai. Veiksmingai atkuria optimalią plaukų drėgmę, intensyviai maitina plaukus, paryškina ir pabrėžia kontrastingus atspalvius.

Turime