Šviesinimo milteliai Wella Blondor Multi Blonde 800 g

52.00

Šviesinimo milteliai Wella Blondor Multi Blonde Lightening Powder – tai aukštos kokybės Blondor linijos plaukų šviesinimo priemonė. Šviesinimo milteliai skirti naudoti tik profesionaliam plaukų dažymui. Ši plaukų šviesinimo priemonė tinka įvairioms plaukų dažymo technologijoms ir procedūroms, suteikia plaukams nuostabius šviesius atspalvius.

Šviesinimo milteliai sukurti pagal ypatingą trigubo šviesinimo technologiją užtikrina efektyvų ir kokybišką plaukų šviesinimo procesą. 7 tonais šviesesnius atspalvius galima išgauti parenkant skirtingą dažų maišymo santykį ir procedūrų kiekį. Šviesinimo milteliai nedulka, yra lengvai ir greitai maišomi, dėl kreminės tekstūros ir mėlynos spalvos jais ypač lengva tolygiai padengti plaukus.

Naudokimas:Naudojimo instrukcija: Šviesinimo miltelius, atsižvelgiant į pageidaujamą spalvą, maišykite su aktyvatoriais Welloxon Perfect Pastel 6%, 9% arba 12% santykiu 1:1,5 arba 1:2. Jeigu galimas kontaktas su galvos oda, rekomenduojama naudoti tik Welloxon Perfect Pastel 6% aktyvatorių. Pirmiausia padenkite vidurinę plaukų dalį, tada galus ir pabaigoje šaknis. Tolygiai padenkite sausus plaukus, kas 5-10 min. tikrinkite spalvos pokytį. Dažymo trukmė priklauso nuo pageidaujamos ir pradinės plaukų spalvos. Maksimalus dažymo procedūros laikas – 50 min. Kruopščiai išplaukite plaukus. Po dažymo rekomenduojama naudoti stabilizatoių Wella Blondor Blonde Seal and Care, saugantį plaukus bei išlaikantį ryškią jų spalvą.

Turime