Vidutinės fiksacijos guma plaukams Hunter Fiber Gum Medium Hold 83ml

SKU | 710382801064

15.90 4.89

Hunter Fiber Gum Medium Hold 83ml vidutinės fiksacijos tekstūrinė plaukų guma, skirta plaukų formavimui ir šukuosenos užfiksavimui bei maksimaliam plaukų blizgesiui suteikti. Sudėtyje esančios mikro pluošto dalelės suteikia plaukams apimties ir nesulipina šukuosenos.

Neturime

Hunter plaukų ir kūno kosmetiką jau spėjo pamilti daugybė pasaulio barberių. Ši kosmetika sukurta natūralių ingredientų pagrindu. Vidutinės fiksacijos plaukų guma Hunter Fiber Gum Medium Hold 83ml yra sukurta vandens pagrindu, skirta plaukų formavimui ir šukuosenos užfiksavimui. Ši tekstūrinė plaukų guma gali būti naudojama blizgesio efektui sukurti, nes sudėtyje yra natūralaus riebalo lanolino. Sudėtyje esančios mikro pluošto dalelės suteikia plaukams apimties ir nesulipina šukuosenos, padeda pabrėžti atskiras šukuosenos detales ar atskirti sruogas. Priemonę ypač lengva naudoti, šukuoseną galima daug kartų formuoti ir performuoti, kiekvieną kartą gaunant vis kitokį natūralų, elastingą efektą. Hunter Fiber Gum Medium Hold gumą be vargo išplausite iš plaukų. Ši guma yra nepakeičiama priemonė vyrams, norintiems natūralaus, nepriekaištingo kasdieninio įvaizdžio. Puikiai tinka tiek trumpų, tiek ilgų plaukų formavimui.

Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionaliam naudojimui.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės tepkite ant sausų arba drėgnų plaukų, formuokite norimą šukuoseną.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.