Purškiklis plaukų formavimui Schwarzkopf Osis+ Hairbody Spray (1) 200ml

SKU | 404578714126

10.50

Tai profesionalus, itin lengvos konsistencijos maitinamasis plaukų formavimo purškiklis. Tai priemonė, kuri suteikia neribotas plaukų formavimo galimybes, lengvą kondicionavimą ir visiškai plaukų neapsunkinantį efektą. Kopolimerai, esantys šio purškiklio sudėtyje suteikia švelnumą.

Turime

Schwarzkopf OSiS Hairbody Style & Care Spray tai profesionalus, itin lengvos konsistencijos maitinamasis plaukų formavimo purškiklis. Tai priemonė, kuri suteikia neribotas plaukų formavimo galimybes, lengvą kondicionavimą ir visiškai plaukų neapsunkinantį efektą. Kopolimerai, esantys šio purškiklio sudėtyje suteikia švelnumą. Taip pat turi hidrofobinių savybių – atstumia vandenį nuo odos paviršiaus, sukurdami apsauginę plėvelę, taip akivaizdžiai lygindami plauko paviršių. O pieno rūgštis kondicionuoja, drėkina plaukus, mažina priemonės šarmingumą, teigiamai veikia galvos odą, skatina ląstelių regeneraciją ir atsinaujinimą. Šių sudėtinių ingredientų dėka, plaukai taps švelnesni, o nelipni formulė leis lengvai formuoti plaukus ir sukurti lanksčių plaukų efektą. Ši moderni modeliavimo priemonė be papildomo vargo padeda suformuoti elastingos fiksacijos, išraiškingą šukuoseną ir suteikia tekstūrą plaukams. Priemonė natūraliai formuoja plaukus, jie tampa pamaitinti, glotnesni, mažiau porėti. Losjonas palengvina plaukų iššukavimą ir suteikia antistatinis efektą.

Naudojimas: purkšti ant drėgnų plaukų ir formuoti norimą šukuoseną. Galima naudoti kaip papildomą apsauginę plaukų priežiūros priemonę, plaukus formuojant šilumos pagalba. Galima naudoti plaukų kirpimo metu.