Plaukų priežiūros priemonė SEBASTIAN Thickefy Foam 200ml

SKU | 401560005581 Kategorijos: , ,

28.00

Plaukų priežiūros priemonė SEBASTIAN Thickefy Foam – tai lengvos tekstūros, skysta, švelniai suputojanti priemonė, suteikianti plaukams pastebimai didesnę apimtį ir natūralų purumą. Naudojant šį produktą, plaukai nėra apsunkinami, išlaiko suteiktą formą, yra lankstūs, lengvi ir gyvybingi. Puikiai tinka ploniems, suglebusiems, retiems plaukams.

SEBASTIAN Thickefy Foam plaukų priežiūros priemonė praturtinta natūraliuoju ricinos aliejumi – plaukų ir odos grožio šaltiniu, kurio dėka plaukai tampa stipresni, sveikesni ir natūraliai žvilga. Šis komponentas stabdo plaukų slinkimą ir skatina spartesnį jų augimą, tad plaukai tampa tankesni, vešlesni, gražiau krenta ir sveikiau atrodo. Ricinos aliejus idealiai pritaikytas sausiems, lūžinėjantiems, skilinėjantiems, veltis linkusiems plaukams. Jis padeda paversti plaukus slidesniais ir lengviau iššukuojamais. Profesionali plaukų priežiūros priemonė SEBASTIAN Thickefy Foam sudėtyje turi citrinos rūgšties, kuri yra vitamino C saugykla ir dalinasi juo su Jūsų plaukais. Vitaminas C suteikia natūralaus spindesio ir žvilgesio plaukams, išlaiko sodrią spalvą, maitina ir stimuliuoja jų augimą.

Naudojimosi instrukcija: SEBASTIAN Thickefy Foam priemonę naudokite ant drėgnų plaukų – paskirstykite nuo šaknų iki galiukų ir džiovinkite fenu, siekdami lengvo kritimo ir didelės apimties. Įspauskite priemonę į sausus plaukus, jeigu norite pabrėžti plaukų tekstūrą arba suformuoti šukuoseną.

Turime