Argano ir Moringų aliejų priemonė plaukams CHI Argan Oil 15ml

SKU | 633911749326

3.30

CHI Argan Oil 15ml aliejus suteiks plaukams prabangos pojūtį ir sveikų ir išpuoselėtų plaukų įvaizdį. Tai intensyvaus poveikio drėkinanti ir maitinanti priemonė, praturtinta vertingiausiais argano ir moringų aliejais. Ši CHI Argan Oil argano ir moringų aliejų priemonė plaukams yra sukurta būtent tam, kad atjaunintų ir subalansuotų reikiamą kiekį drėgmės pažeistuose ir pavargusiuose plaukuose. Argano aliejus suteikia plaukams žvilgesio, juos primaitina giliai iš vidaus. Argano alejuje yra daug plaukams vertingo vitamino E, kuris pasižymi veiksmingomis drėkinamosiomis ir maitinančiomis savybėmis. Natūralūs antioksidantai, esantys argano aliejuje, stiprina plaukus, atstato pažeistų plaukų struktūrą. O moringų aliejus subalansuoja drėgmės kiekį plaukuose ir juos regeneruoja. Plaukai, naudojant šį aliejų, įgauna sveiką išvaizdą ir akimirksniu tampa minkštesni. CHI Argan Oil 15ml yra itin lengvos tekstūros, labai greitai įsigeria, todėl nepalieka riebumo pojūčio plaukuose. Efektyviai saugo plaukus nuo pažeidimų, kuriuos sukelia karštos plaukų formavimo priemonės bei UV spinduliai. Šis prabangus aliejų mišinys reguliariai naudojant, suglotnina plaukus, suteikia jiems spindesio bei gyvybingumo.

Naudojimas: paimkite neidelį kiekį CHI Argan Oil argano ir moringų aliejaus ir paskirstykite ant delnų. Įtrinkite aliejų į plaukus. Nuskalauti nereikia. Atsargumo įspėjimai: patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu.

CHI Argan Oil 15ml aliejus suteiks plaukams prabangos pojūtį ir sveikų ir išpuoselėtų plaukų įvaizdį. Tai intensyvaus poveikio drėkinanti ir maitinanti priemonė, praturtinta vertingiausiais argano ir moringų aliejais. Ši CHI Argan Oil argano ir moringų aliejų priemonė plaukams yra sukurta būtent tam, kad atjaunintų ir subalansuotų reikiamą kiekį drėgmės pažeistuose ir pavargusiuose plaukuose. 

Turime