Atstatomasis plaukų eliksyras Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Elixir 100 ml

SKU | 404578732788

13.70

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Elixir 100 ml atstatomasis plaukų eliksyras skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti. Šis eliksyras padeda atstatyti pažeistus ir lūžinėjančius plaukus, kurie yra praradę gyvybingą ir elastingumą. Inovatyvi „Reversilane“ technologija praturtinta Cell Perfector su reaktyviuoju silanu intensyviai maitina ir drėkina plaukus, atkuria juos iš vidaus, grąžina plaukams natūralų lankstumą, stiprina ir suteikia elastingumo.

Neturime

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Elixir 100 ml atstatomasis plaukų eliksyras skirtas visų tipų plaukams prižiūrėti. Šis eliksyras padeda atstatyti pažeistus ir lūžinėjančius plaukus, kurie yra praradę gyvybingą ir elastingumą. Inovatyvi „Reversilane“ technologija praturtinta Cell Perfector su reaktyviuoju silanu intensyviai maitina ir drėkina plaukus, atkuria juos iš vidaus, grąžina plaukams natūralų lankstumą, stiprina ir suteikia elastingumo. Sudėtyje esantis keratino kompleksas efektyviai stiprina plaukus, apsaugo juos nuo lūžinėjimo bei padeda išlaikyti natūralų drėgmės balansą. O  glicerinas turi savybę gerai sugerti drėgmę ir padengti plaukus lengva švelnia plėvele, minkština ir drėkina plaukus. Stiprūs drėkinantys komponentai pripildo plaukus trūkstamais elementais, užtikrina glotnių plaukų efektą visos dienos metu, sumažina šiaušimąsi, atkuria suskilinėjusius galiukus ir uždaro kutikulę, taip apsaugodamas plaukus nuo išsausėjimo. Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue eliksyras atkuria tiek natūralių, tiek šviesintų bei sruogelėmis dažytų plaukų blizgesį. Saugo plaukus viso modeliavimo metu, suteikia šilko švelnumo, blizgesio ir lengvumo. Lengva eliksyro  konsistencija  neapsunkina plonų ir silpnų plaukų bei atpainioja susivėlusius plaukus.

Naudojimas. Suplakite priemonę, purkškite ant šampūnu išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palaikykite 5 minutes ir nuskalaukite.

Plaukų tipas