Pažeistų plaukų kaukė su argano aliejumi Argan Active Oxygen Instant Repair Hair Mask 550g

SKU | AO-04 Kategorijos: , ,

19.70

Argan Active Oxygen Instant Repair Pažeistų plaukų kaukė – tai intensyvaus poveikio atstatomoji priemonė, kuri padeda net ir itin pažeistiems plaukams. Aliejais bei vitaminais praturtinta sudėtis leidžia pasiekti profesionalius rezultatus tiesiog namuose.

Argan Active Oxygen Instant Repair plaukų kaukė pripildyta koncentruoto vitamino E, bei riebalinių ir linolo rūgščių, veiksmingai atstato skilinėjančius, sausus plaukus ir išlaiko jų drėgmę. OPUNTIA TUNA ir BOSWELLIA CARTERII ekstraktų mišinys turi ypatingą drėkinamąjį ir atstatomąjį poveikį, kuris atkuria pažeistus plaukus ir drėkina juos iš vidaus. Šampūnas sudaro apsauginę membraną, kuri suteikia plaukams glotnumo ir paklusnumo. Po naudojimo plaukai tampa švelnūs, žvilgantys ir gyvibingi.

Naudojimosi instrukcija: naudoti ant šampūnu išplautų plaukų. Paimti tam tikrą kiekį kaukės į delną ir įmasažuoti ją į plaukus. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų naudokite garus arba karštą rankšluostį. Palikite 5-10 minučių. Kruopščiai išskalaukite. Atsargumo įspėjimai: patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu.

Turime