Daugiafunkcinė plaukų kaukė Matrix Total Results Miracle Creator Mask 30 ml

SKU | 884486354266

4.00

Matrix Total Results Miracle Creator Mask 30ml daugiafunkcinė plaukų kaukė pažeistiems plaukams atkurti. Ši kaukė sukurta naudojant revoliucingą formulę, kurią sudaro tokie maitinantys ingredientai kaip kokosų aliejus, sojų ir migdolų aliejai. Kokosų aliejus masažuojamas į galvos odą, veiksmingai pagerina maistinių medžiagų ir deguonies pasisavinimą odoje.

Turime

Matrix Total Results Miracle Creator Mask 30ml daugiafunkcinė plaukų kaukė pažeistiems plaukams atkurti. Ši kaukė sukurta naudojant revoliucingą formulę, kurią sudaro tokie maitinantys ingredientai kaip kokosų aliejus, sojų ir migdolų aliejai. Kokosų aliejus masažuojamas į galvos odą, veiksmingai pagerina maistinių medžiagų ir deguonies pasisavinimą odoje. Todėl plaukai gauna daugiau maistinių medžiagų. Taip pat kokosų aliejuje esantys vitaminai E, K ir geležis, skatina plaukų augimą, naikina pleiskanas ir kitas plaukų problemas. Kokosų aliejuje yra daug linolo rūgšties, kuri palaiko plaukų elastingumą ir padeda juos išlaikyti hidratuotus. Sojų aliejus turi fitosterolių, kurie prisideda prie plaukų sveikatos ir pagreitina ląstelių regeneraciją. Šis natūralus antioksidantas turi neįtikėtinų savybių, kurios gali padėti pagerinti plaukų būklę. Sojų aliejus turi labai daug riebalų rūgščių, kurių vaidmuo yra pagrindinis, išlaikant ir atkuriant sveiką plaukų būklę ir drėgmės balansą. Šis aliejus efektyviai stimuliuoja plaukų augimą, suteikia jiems blizgesį ir stiprumą. Ši kaukė praturtinta migdolų aliejumi, kurio sudėtyje yra didelė koncentracija vitamino F. Šis vitaminas skatina plaukų augimą, suteikia jiems elastingumo. Migdolų aliejus puikiai įsiskverbia į plaukus, suteikia glotnumo, aksominį blizgesį. Atstato ir padeda palaikyti plaukų augimą, jų blizgesį, reguliuoja galvos odos ph balansą. Šių ingredientų dėka plaukai intensyviai maitinami, stiprinami nuo šaknų iki galiukų ir atgaivinami vos per 60 sekundžių.

Naudojimas. Nusausinę plaukus rankšluosčiu, kaukę tolygiai paskirstykite ant drėgnų plaukų. Palaikykite 1-2 minutes ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Plaukų tipas