Detoksikuojanti kaukė visų tipų šviesintiems plaukams Schwarzkopf Professional Blond Me All Blondes Detox Mask Purifying Regimen 200ml

SKU | 404578764107 Kategorijos: , ,

19.90

Schwarzkopf Professional Blond Me All Blondes Detox Mask Purifying Regimen kaukė skirta visų tipų šviesintiems plaukams su 3D saitų atkūrimo technologija ir Šiaurinės medvilnės baltymų kompleksu. Atkuria naujus plaukų saitus, pašalina nešvarumus iš plaukų ir odos. Suteikia plaukams švelnumo ir maksimalaus blizgesio. Saugo nuo UV spindulių.

Naudojimas: Uždėkite nedidelį kiekį kaukės ant šampūnu ištrinktų, drėgnų plaukų, gerai paskirstykite, palaikykite iki 10 min. po to gerai išskalaukite vandeniu.

Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti. Tik profesionalams.

Schwarzkopf Professional Blond Me All Blondes Detox Mask Purifying Regimen kaukė skirta visų tipų šviesintiems plaukams su 3D saitų atkūrimo technologija ir Šiaurinės medvilnės baltymų kompleksu. Atkuria naujus plaukų saitus, pašalina nešvarumus iš plaukų ir odos. Suteikia plaukams švelnumo ir maksimalaus blizgesio. Saugo nuo UV spindulių.

Turime