Kaukė silpniems trapiems plaukams MATRIX Biolage Advanced Fiberstrong Bamboo 150ml

SKU | 88448613059

13.30

MATRIX Biolage Advanced Fiberstrong Bamboo 150ml giliai drėkinanti ir atstatanti kaukė trapiems plaukams. Ši kaukė sukurta naudojant pažangią technologiją, kurios formulė praturtinta bambuko ekstraktu. Iš bambuko lazdelės šerdies gaunamas ekstraktas turtingas amino rūgštimis, vitaminais, mineralinėmis druskomis ir keramidais. 

Neturime

MATRIX Biolage Advanced Fiberstrong Bamboo 150ml giliai drėkinanti ir atstatanti kaukė trapiems plaukams. Ši kaukė sukurta naudojant pažangią technologiją, kurios formulė praturtinta bambuko ekstraktu. Iš bambuko lazdelės šerdies gaunamas ekstraktas turtingas amino rūgštimis, vitaminais, mineralinėmis druskomis ir keramidais. Jis stiprina plaukus, suteikia plaukams gyvybingumo bei maksimaliai apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių, sūraus jūros vandens bei kitų išorinių veiksnių poveikio. Glicerinas turi savybę gerai sugerti drėgmę ir padengti plaukus lengva švelnia plėvele. Tuo pačiu stiprina, minkština ir drėkina plaukus. Palmių aliejus puikiai šalina išsausėjimą ir pleiskanojimą, saugo plaukus nuo vandens praradimo ir kenksmingo UV spindulių poveikio. Jame gausu vitamino A ir E, palmitino, oleino, linolo rūgščių, dėl kurių plaukai išlieka sveiki, kupini gyvybingumo, elastingumo ir nepriekaištingo blizgesio. Tai puiki maitinanti priemonė sausiems ir lūžinėjantiems plaukams. Ši MATRIX Biolage Advanced Fiberstrong Bamboo kaukė dėl vertingųjų ingredientų gausos yra idealus pasirinkimas sausiems, pažeistiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams. Jos dėka plaukams suteikiamas švelnumas, minkštumas ir ilgalaikis spindesys.

Naudojimas.  1-2 kartus savaitėje. Išplaukite plaukus MATRIX Biolage Fiberstrong šampūnu ir lengvais judesiais įmasažuokite kaukę į drėgnus plaukus. Palikite 3-5 min. Nuskalaukite. Kartą ar du kartus savaitėje naudokite vietoj MATRIX Fiberstrong kondicionieriaus. Patekus į akis, nedelsiant nuskalaukite vandeniu.

Plaukų tipas