Maitinanti kaukė šviesiems plaukams Schwarzkopf BlondMe All Blondes Rich Mask 200ml

SKU | 404578763571

19.00

Schwarzkopf BlondMe All Blondes Rich maitinamoji kaukė šviesintiems plaukams su 3D saitų kūrimo technologija ir kašmyro baltymų kompleksu – padeda sukurti naujus saitus ir giliai iš vidaus maitina normalius ir šiurkščius šviesintus plaukus, todėl plaukai atrodo nepriekaištingai. Priemonės sudėtyje esantis kašmyro ekstraktas glotnina plaukų struktūrą, plaukai tampa ypatingai švelnūs, lygūs ir žvilgantys.

Turime

Schwarzkopf BlondMe All Blondes Rich maitinamoji kaukė šviesintiems plaukams su 3D saitų kūrimo technologija ir kašmyro baltymų kompleksu – padeda sukurti naujus saitus ir giliai iš vidaus maitina normalius ir šiurkščius šviesintus plaukus, todėl plaukai atrodo nepriekaištingai. Priemonės sudėtyje esantis kašmyro ekstraktas glotnina plaukų struktūrą, plaukai tampa ypatingai švelnūs, lygūs ir žvilgantys. Tai ypatinga kaukė su saitų stiprinimo funkcija, kad šviesūs plaukai atrodytų stipresni. Kaukė pasižymi ilgai išliekančia saitų atkūrimo sistema, kuri intensyviai atkuria plauko vientisumą geresnei plaukų kokybei, išliekančiai net iki 60 dienų. Hidrolizuotas keratinas tai plauko struktūrą sudarantis baltymas, gebantis prasiskverbti pro kutikulę ir pasiekti vidinius plauko sluoksnius. Dėl to greitai ir pilnai atstatomos pažeistos plauko zonos. Marula aliejuje gausu įvairių riebiųjų rūgščių, vitamino E, kuris veikia kaip antioksidantas. Šis aliejus ypatingas dėl savo savybių efektyviai stiprinti jungiamąjį audinį, akimirksniu suteikia plaukams prabangaus spindesio ir minkštumo jų neapsunkinant.

Naudojimas. Ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, užtepkite kaukę ir tolygiai paskirstykite. Po 5–10 minučių kruopščiai išskalaukite. Ant sausų plaukų: užtepkite ir tolygiai paskirstykite. Po 10–15 minučių kruopščiai išskalaukite ir po to naudokite Rich šampūną. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atsargumo įspėjimai: patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu.

Atsakingas asmuo: Henkel GmbH, Hohenzollernring 127 – 129, 22763 Hamburg Vokietija.

Plaukų tipas

,