Drėkinantis Purškiklis Schwarzkopf Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner 200ml

SKU | 404578742951

11.50

Schwarzkopf BC Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner drėkinamoji linija skirta išsausėjusių plaukų priežiūrai. Šis ypač patogus purškiamas kondicionierius tikras pagalbininkas skubantiems ir taupantiems laiką žmonėms. Priemonė papildyta koncentruotais ingredientais, kurie veikdami kartu suteikia plaukams maksimalų drėgmės balansą, efektyviai atpalaiduoja ir atskiria susivėlusius plaukus bei nebeleidžia jiems elektrintis.

Neturime

Schwarzkopf BC Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner drėkinamoji linija skirta išsausėjusių plaukų priežiūrai. Šis ypač patogus purškiamas kondicionierius tikras pagalbininkas skubantiems ir taupantiems laiką žmonėms. Priemonė papildyta koncentruotais ingredientais, kurie veikdami kartu suteikia plaukams maksimalų drėgmės balansą, efektyviai atpalaiduoja ir atskiria susivėlusius plaukus bei nebeleidžia jiems elektrintis. Priemonė papildyta aktyviąja hialurono rūgštimi, kuri dėl savo ypatingų savybių sugeba prasiskverbia pro plaukų sieneles, pasiekti net giliausius plauko sluoksnius ir aprūpina plaukus intensyviu drėkinimu iš vidaus. Hialurono rūgštis padeda akivaizdžiai pagerinti plaukų išvaizdą – jie labiau blizga, ilgiau išlieka glotnūs, tampa lankstesni. Tuo tarpu Cell Perfector technologija sugrąžina plaukams nuostabų elastingumą, suteikia paklusnumo, judesio ir švytėjimo. Sudėtyje esantis pantenolis ir silikonas ne tik drėkina, bet ir užrakina drėgmę plauko viduje.  Šis lengvas purškiamas kondicionierius intensyviai drėkina plaukus. Puikiai tinka banguotiems bei garbanotiems plaukams, plonų plaukų priežiūrai, mažina plauko šakojimąsi ir jų neapsunkina. Naudojant Hyaluronic Moisture Kick liniją, sausi, pavargę plaukai iš karto įgauna energijos, tampa išpuoselėti ir ypatingai maloniai kvepia.

Naudojimas. Nedidelį kiekį priemonės purkšti ant drėgnų ar sausų plaukų, nenuskalauti, toliau formuoti šukuoseną kaip įprasta. Atsargumo įspėjimai: Saugoti akis. Patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu. Naudokite tik pagal paskirtį. Saugoti nuo vaikų. Nenuryti Tik profesionalams.

Plaukų tipas